مشاوره و طرح کف پوشهای صنعتی - مهندسي و اجراي كف پوشهاي صنعتي ، انبارها ، فرودگاه ها ،بیمارستان ها،کارخانجات ، آنتی استاتیک، تعميرگاه ها و سالن هاي ورزشي- کف پوشهای اپوکسی ، پلی یورتان و پایه سیمانی

برخي از خصوصيات مورد نياز در كف سازي كارخانجات ، انبار ها ، تعميرگاه ها ، سالن هاي ورزشي و ... مانند مقاومت مكانيكي و سايشي بالا ، مقاومت كششي بالا ، مقاومت بالا در برابر روغن و مواد خورنده ، كاهش نفوذ پذيري ، ضد آب نمودن سطوح ، ضد خش نمودن سطوح ، ضد خاك نمودن سطوح و ...


برخي از خصوصيات مورد نياز در كف سازي كارخانجات ، انبار ها ، تعميرگاه ها ، سالن هاي ورزشي و ... مانند مقاومت مكانيكي و سايشي بالا ، مقاومت كششي بالا ، مقاومت بالا در برابر روغن و مواد خورنده ، كاهش نفوذ پذيري ، ضد آب نمودن سطوح  ، ضد خش نمودن سطوح ، ضد خاك نمودن سطوح و ...

 

مشاوره و اجرای کف پوشهای صنعتی

بتن و سازه های بتنی با وجود مزیتهای نسبی فراوان در پاره ای از موارد به علت شرایط خاص بهره برداری و محبطی دارای نقاط ضعف می باشد. لذا به منظور کاهش حذف یا کم اثرسازی این نقاط ضعف و به تبع آن جلوگیری از مشکلات و  اختلالات ناشی از آن ، بسته به مورد می بایست از تمهیدات خاصی بهره گرفت .

کف سازی انبارها ، کارگاه های صنعتی ، تعمیرگاه ها ، فرودگاه ها ، کارنجات و ... از جمله محل هایی می باشند که به علت تردد سنگین ، نیروی سایشی بالا ، نفوذ مواد شیمیایی و نفتی و ... دارای پتانسیلهای بالایی برای تخریب می باشند.

از این رو با لحاظ نوع و میزان ععناصر تخریبی وارده ، استفاده از انواع  کف پوشهای صنعتی می تواند  منجر به حذف یا کاهش چشمگیر آسیب ها و افزایش عمر بهره برداری گردد.

کف پوش های ارائه شده توسط این مجموعه در دو بخش کف پوشهای رزینی و پایه سیمانی قابل تقسیم بندی می باشد که هر یک می توانند گزینه ای مناسب در شرایطی خاص به شمار آیند.

 

 

کفپوش های اپوکسی - روکش اپوکسی - پوشش اپوکسی 

مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ارائه دهنده طیف گسترده ای از کفپوش ها و روکش های اپوکسی و کفپوش پلی یورتان صنعتی مقاوم در برابر انواع مواد شیمیایی و اشعه UV است. کفپوش های محافظتی این شرکت بر پایه رزین های اپوکسی و پلی یورتان شرکت Isonem ترکیه ارائه می گردد. این نوع رزین اپوکسی ها با ایجاد واکنش بسیار قوی بین مواد تشکیل دهنده خود یک شبکه کاملا سه بعدی یکپارجه و غیر قابل نفوذ را به وجود می آورند. این شرکت برای طرحها و نیازهای مختلف مشتریان و کارفرمایان محصولات متنوعی با توجه به شرایط محیطی، نوع سطح و کاربرد آن ارائه می­دهد که موجب بهبود عملکرد سطح در بهترین کیفیت و بیشترین بازدهی و همچنین مقرون به صرفه بودن آن می­شود. با اضافه کردن افزودنی­های ویژه ای به این رزین اپوکسی ها توسط مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ، قابلیت های مختلفی نظیر مقاومت در برابر ضد سایش، ضد لغزش، افزایش مقاومت حرارتی و ... برای پوششهای مختلف و کفپوشهای اپوکسی ایجاد می‌شود.

برخی از ویژگی های کفپوش های اپوکسی این شرکت عبارتند از:

·         مقاوم در برابر خوردگی و انواع مواد شیمیایی و اسید و بازهای غلیظ (کفپوش های اپوکسی)

·         مقاومت مکانیکی بالا (کفپوش های اپوکسی)

·         مقاوم در برابر خوردگی، سایش و لغزش (کفپوش های اپوکسی)

·         مقاومت حرارتی بسیار بالا (کفپوش های اپوکسی)

·         غیر قابل حل در انواع حلال های صنعتی (کفپوش های اپوکسی)

·         اجرای بدون نیاز به پرایمر (کفپوش های اپوکسی)

·         اجرای سریع و آسان (کفپوش های اپوکسی)

·         تشکیل سطح یکپارچه و غیر قابل نفوذ (کفپوش های اپوکسی)

·         ترمیم سریع و آسان در صورت بروز مشکل (کفپوش های اپوکسی)

·         تنوع رنگ و قابلیت خط کشی (کفپوش های اپوکسی)

·         چسبندگی عالی (کفپوش های اپوکسی)

·         عدم جذب گرد و غبار و قابلیت ضدعفونی کردن (کفپوش های اپوکسی)

·         عایق بودن

موارد کاربرد کفپوش های اپوکسی - محافظتی پلیمری:

·         کفپوش اپوکسی جهت سطوح صنعتی که در معرض نیروهای مکانیکی مانند فشار، ضربه و سایش قرار دارند.

·         کفپوش های اپوکسی جهت سطوحی که در معرض مواد اسیدی و قلیایی غلیظ و سایر موارد شیمیایی قرار دارند.

·         کفپوشهای اپوکسی هت می‌توانند به عنوان پوشش یا غشا برای محافظت از بتن و فولاد در برابر حملات شیمیایی و مکانیکی مورد استفاده قرار گیرند.

·         کفپوش اپوکسی جهت مراکز پالایشگاهی، نیروگاهی و پترو شیمی

·         کفپوش اپوکسی جهت کارخانجات تولید مواد غذایی

·         کفپوش اپوکسی جهت کارخانجات تولید محصولات سنگین نظیر فولاد

·         کفپوش اپوکسی جهت کارخانجات تولید مواد شیمیایی به ویژه اسید هایی نظیر سولفوریک اسید، هیدرکلریدریک اسید و ...

·         کفپوش اپوکسی برای کف انواع سالن های صنعتی

·         کفپوش اپوکسی و پلی یورتان جهت کار گاه ها و انبار های ذخیره

·         کفپوشهای اپوکسی جهت مقاومت در برابر خوردگی و نفوذ ناپذیری می توانند به عنوان یک غشا در زیر بسیاری از سیستمهای مقاوم در برابر خوردگی مورد استفاده قرار گیرند.

 

 

 

کفپوشهای اپوکسی ضد الکتریسیته ساکن

Description: http://www.betonpolymer.com/images/BreadCrumb.gif

 

با توجه به همگانی شدن استفاده از رایانه ها ، وسایل برقی و به طور کلی وسایل الکترونی ، صنعت ساخت این قبیل وسایل هم رونق پیدا کرده است

.
امر مهم در ساخت این ابزار پیچیده و حساس ، نیاز به محیط تولیدی عاری از هر گونه اختلالات الکتریکی و بر هم زدن تنظیم این دستگاه ها در حین ساخت می باشد

.
برای حل این مشکل سری محصولاتی رسانا برای کف تولید گردیده است تا بتوان بار الکتریکی حاصل از تردد و غیره را به زمین منتقل کند.

روکش ضد الکتریسیته

با استفاده از روکش های مختلف که می توانند پایه اپوکسی و یا پلی یورتان معمولی یا صنعتی باشند ، می توان علاوه بر مقاومت های الکتریکی بالا از سایر خواص این مواد از قبیل مقاومت های شیمیایی و .... استفاده کرد.
مقاومت های بالای الکتریکی با استفاده از سیستم های طراحی شده قابل دست یابی می باشند .
این نوع کفپوشها مقاومتهای الکتریکی 10*5/2 الی 10*1 اهم را به کف می بخشند.

سرامیک و آجرهای ضد اسید شرکت مهندسی بتن پلیمر برنا

جهت مکانهای صنعتی با ریزش اسیدهای خورنده با غلظتهای متفاوت نیاز به اجرای انواع سرامیک ها و آجرهای ضد اسید می باشد . شرکت مهندسی بتن پلیمر برنا آمادگی مشاوره ، تهیه و اجرای انواع سرامیکها و آجرهای ضد اسید و همچنین انواع ملاتهای ضد اسید جهت چسباندن سرامیک و بندکشی آن می باشد.

موارد کاربرد:

  1. کارگاه های آبکاری صنعتی
  2. باطری خانه های صنعتی
  3. کارخانجات تولید مواد شیمیایی خورنده
  4. کارخانجات مواد لبنی و غذایی

 

 

کف پوش پلی یورتان و اپوکسی :

کف پوش پلی یورتان و اپوکسی چیست ؟ کف پوش پلی یورتان و اپوکسی یکی از انواع کف پوش های صنعتی می باشد. از محل های مصرف و اجرای کف پوش های پلی یورتان و اپوکسی می توان به اجرای کف پوش پلی یورتان و اپوکسی در انبارها ، اجرای کف پوش پلی یورتان و اپوکسی در پارکینیگ ها ، اجرای کف پوش پلی یورتان و اپوکسی در تعمیرگاه ها ، اجرای کف پوش پلی یورتان و اپوکسی  در بیمارستان و داروسازی ها ، اجرای کف پوش پلی یورتان و اپوکسی در کشتارگاه ها و ... اشاره کرد. کف پوش های پلی یورتان و اپوکسی از نوع کف پوش رزینی می باشند. از مزایای کف پوش های پلی یورتان و اپوکسی می توان به مقاومت بالا ، چسیندگی بالا ، مقاومت شیمیایی خوب ، مقاومت سایشی خوب ، تنوع رنگ ، سرعت بالای اجرا اشاره کرد.

کف پوشهای پلی یورتان و اپوکسی در سه لایه پرایمر ، ماستیک و پوشش نهایی اجرا می گردند. کف پوشهای پلی یورتان و اپوکسی را می توان در سالن های تولید کارخانه های مختلف نیز اجرا نمود.

کلینیک فنی بتن ایران، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت بتن در سطح کشور می باشد که توانسته با ارائه خدمات متنوع و تخصصی گامی  نو و البته کارآمد در عرصه صنعت بتن کشور بردارد. این امر باعث گردیده تا کارشناسان و مهندسی فعال در عرصه بتن کشور با در اختیار داشتن تیم کارآمد در کنار خود راه سخت اجرای پروژه عمرانی را با اطمینانی بیشتر و با کیفیت تر بردارند.

کلینیک فنی بتن ایران، با به کارگیری تیم های کارشناسی ، اجرایی ، تخصصی ، بازرگانی و آموزشی از میان فعالان و متخصصین بتن برجسته کشور  همواره سعی دارد تا با اولویت قراردهی کیفیت و تخصص باعث ارتقاء سطح کیفی ، مهندسی و اجرایی پروژه ها و با رفتن سطح عملی دست اندرکاران گردد.

در این راستا ، کلینیک فنی بتن ایران فعالیت خود را در سه شاخه فنی و مهندسی ، آموزش و بازرگانی  هدف دهی و پیگیری نموده و می نماید. 

بخش مهندسی و اجرایی کیلینیک فنی و تخصصی بتن : بر هیچ کس پوشیده نیست که افزایش کیفیت و دوام پروژه ها عمرانی و سازه های بتنی در حین ساخت و بهره برداری  مستلزم سوق به سمت ارائه خدمات تخصصی و هدفمند می باشد. این امر به خصوص در پروزه تخصصی و حساس تر مانند تعمیرات و بازسازی سازه های بتنی که بازدهی و نتیجه گیری از آن ها صفر یا صدی می باشد ، رنگ و بوی جدی تری به خود می گیرد. از این رو مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایارن با در اختیار گیری تجهیزات تخصصی ، تیم مهندسی و کارشناسی و نیروهای اجرایی کارآزموده و آموزش دیده خدماتی به روز و تخصصی را به دست اندرکاران و کارفرمایان پروژه های عمرانی در سطح کشور و منطقه ارائه نماید.

 سرفصل های خدمات مهندسی و کارشناسی بتن قابل ارائه توسط مجموعه :

کلینیک فنی بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای ترمیم و بازسازی سازه های بتنی

کلینیک فنی بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای مقاوم سازی انواع سازه های بتنی

کلینیک فنی بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرایآب بندی و محافظت سازه های بتنی ماننده تصفیه خانه ها ، سازه های صنعتی ، کولینگ تاورها ، کلاریفایرها ، ایستگاه های پمپاژ ، استخرها ، مخازن آب و فاضلاب ، سد ها ، کانالها و ...

کلینیک فنی بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای انواع  تست و آزمایش های غیرمخرب سازه های بتنی

کلینیک فنی بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای انواع کف پوش های صنعتی از جمله کف پوش های پایه سیمانی ، پلی یورتان و اپوکسی و پلی یورتان و اپوکسی

کلینیک فنی بتن ایران | مشاوره و کارشناسی بتن

کلینیک فنی بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای کرگیری و کاشت بولت و بولت در سازه های بتنی

کلینیک فنی بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای ورق های ژئوممبرین

کلینیک فنی بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای پوشش ضد حریق

کلینیک فنی بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای پوشش های ضد اسید

بخش آموزش کلینیک فنی بتن ایران :

این بخش در راستای اهمیت و نیاز دانش عملی و عملیاتی مهندسین و دست اندرکاران پروژه عمرانی به ویژه پروژه های بتنی راه اندازی گردیده است.کلینیک فنی بتن ایران در این راستا با تعریف سرفصل و دوره های تخصصی و کاربردی بتن و نیز به کارگیری مدرسین و متخصصین سرشناس ، کارآزموده و با تجربه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی بتن  به صورت عمومی و اختصاص نموده است.

 

 بخش بازرگانی کلینیک فنی بتن ایران :

امروزه با گسترش روزافزودن استفاده از انواع افزودنی و محصولات کمکی و جانبی بتن در پروزه های عمرانی شرکت های مختلفی در قالب ارائه کنندگان محصولات مذکور شکل گرفته و به خدمات در سطح کشور اقدام می نمایند. اما آنچه همواره در این زمینه به عنوان مشکلی بزرگ قابل تامل بوده است ارائه خدمات به صورت عام و فارغ از تخصص لازم  و خدمات پس از فروش بوده است. که این موضوع باعث تحمیل هزینه های گزاف و تاثیرات منفی در پروژه ها گردیده است. از این رو این مجموعه سعی نموده تا با ارائه خدمات توامان کارشناسی در کنار خدمات بازرگانی نسبت به حل این نقیصه اقدام نماید. 

نظرسنجی


دریافت کاتالوگ ها و فرم ها