فوق روان کننده بتن Dezocrete N-510- فوق روان کننده قوی و موثر بتن

فوق روان کننده بتن Dezocrete N-510- فوق روان کننده قوی و موثر بتن - افزودنی فوق روان کننده کم مصرف با خواص حفظ اسلمپ و تاخیر در گیرش اولیه بتن


فوق روان کننده بتن  Dezocrete N-510- فوق روان کننده قوی و موثر بتن - افزودنی فوق روان کننده کم مصرف با خواص حفظ اسلمپ و تاخیر در گیرش اولیه بتن 

 

شرح :

Dezocrete N-510  افزودنی مناسبی است که می توان آن را برای حفظ کارآیی و کاهش آب بتن در انواع بتن ها و دماهای مختلف استفاده نمود . Dezocrete N-510  یک محصول با عملکرد چندگانه است و می توان آن را به عنوان افزودنی کاهنده آب ، حفظ کننده کارآیی بتن و تاخیر دهنده گیرش به کار برد.

 

مصارف اولیه :

 • .بتن ریزی در هوای گرم
 • افزایش کارآیی بتن
 • افزایش مقاومت فشاری
 • حمل های طولانی
 • کاهش نفوذ پذیری

 

موارد کاربرد :

 

Dezocrete N-510  در جاهایی که حفظ کارآیی و کسب حداکثر  مقاومت مطلوب باشند به کار می رود مانند :

 • بتن ریزی در هوای گرم و بتن حجیم که تاخیر کنترل شده ای در گیرش اولیه مفید باشد .
 • بتن آماده که حفظ کارآیی به همراه تاخیر در گیرش در گیرش اولیه سودمند است .
 • در جایی که به دلیل فشردگی آرماتورها نیاز به بتن روان باشد.امتیازات :

   

  سازگاری :

  Dezocrete N-510  با انواع سیمان ها از جمله سیمان ضد سولفات و سیمان تیپ 2 اصلاح شده سازگار است . برای مصرف با سیمان های ویژه با بخش فنی شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن تماس حاصل فرمائید.

   Dezocrete N510  نباید با سایر افزودنی ها مخلوط گردد . اگر افزودنی دیگر در طرح وجود دارد به طور جداگانه به مخلوط بتن اضافه گردد.

   

  ویژگیها :

  رنگ : مایع قهوه ای پر رنگ

  وزن مخصوص : 1.2 تا 1.21 گرم در سانتیمتر مکعب در 25 درجه سانتیگراد

  هوای وارده : 1 تا 2 درصد بسته به مقدار مصرف

  مقدار کلر : کمتر از 0.1 درصد

  مقدار نیترات : فاقد نیترات

  درجه انجماد : 2+ درجه سانتیگراد ، در صورت یخ زدن با گرم کردن و هم زدن قابل بازیافت است

  درجه اشتعال : غیر آتشزا

   

  راهنمای مصرف :

  Dezocrete N510  بایستی بعد از سنگدانه ، سیمان و زمانی که مصالح مخلوط شده باشند به همراه آب تنطیم اضافه شود . همچنین می توان آن را بعد از اینکه آب و مصالح مخلوط شدند اضافه نمود.مقدار مصرف :

  مصرف معمولی بتن 280 تا 900 میلی لیتر به ازای 100 کیلوگرم سیمان مصرفی می باشد . مقادیر بیشتر ممکن است زمانی که ترکیب خاصی از مصالح و شرایط وجود داشته باشد لازم گردد.

  در هر حال توصیه می شود برای تعیین مقدار دقیق مصرف آزمایش های کارگاهی انجام گردد.

   

   

  زمان گیرش :

  Dezocrete N-510   باعث تاخیر کنترل شده ای در گیرش می شود . زمان های گیرش بتن وابسته به نوع سیمان و دمای محیط می باشد .

   

  اثرات مصرف اضافی:

  مصرف بیش از اندازه Dezocrete N510  می تواند موارد زیر را موجب شود :

  اگر عمل آوری صحیح انجام شود ، تاثیر قابل توجهی بر مقاومت نهایی بتن به وجود نمی آید و حتی مقاومت نهایی کمی بیشتر از بتن معمولی می گردد . در مقادیر مصرف خیلی زیاد و استفاده از سیمان ضد سولفات خاصیت کندگیری تشدید می گردد.

   

  توزیع نمودن :

  Dezocrete N-510   بایستوزیع کننده مخصوص همانند نمونه ای که توسط شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن عرضه می گردد به مخلوط اضافه شود

   

  انبارداری :

  در محیط سر پوشیده و به دور از تابش مستقیم خورشید و گرمای زیاد نگهداری شود . عمر مفید این ماده یکسال در شرایط نگهداری فوق می باشد .عدم رعایت شرایط انبار داری پیشنهادی موجب آسیب رسیدن به محصول و یا ظرف آن می شود . برای کسب اطلاعات در شرایط ویژه انبارداری با بخش فنی شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن تماس حاصل فرمائید.

   

  نکات ایمنی :

  Dezocrete N510  حاوی مواد خطرناک و آتشزا نیست . در صورت پاشیده شدن بلافاصه موضع را با آب سرد بشوید و برای آگاهی بیشتر به برشور ایمنی محصول مراجعه فرمایید.

   

  تاییدیه کیفیت :

  تمام محصولاتی که توسط شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن عرضه می گردند مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می باشد .

  • کم کردن مشکلات بتن ریزی در هوای گرم با بهبود و حفظ کارآیی بتن .
  • افزایش نفوذ ناپذیری و دوام بتن
  • مقاومت های اولیه و نهایی زیاد .
  • قابلیت مصرف در بتن با مقادیر مختلف سیمان .
  • بهبود پرداخت سطح ، پمپ پذیری و ماله کشی .
  • اقتصادی کردن قابل ملاحظه طرح اختلاط در نتیجه صرفه جویی در مصرف سیمان .
  • تاخیر در گیرش های اولیه و نهایی
  • ازدیاد جزیی در حباب هوا
  • افزایش کارآیی بتن

 

 

 

 

انواع افزودنی های بتن ، فوق روان کننده و روان کننده های بتن قابل ارائه توسط  کلینیک فنی و تخصصی بتن  ایران


 

روان کننده های بتن  کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در کلاس های مختلف قابل تولید و عرضه می باشند :


  روان کننده بتن مناسب برای استفاده در پمپ بتن که خاصیت دیرگیر بتن دارد و بصورت مایع عرضه می گردد و خاصیت روان کنندگی بسیار خوبی به بتن می دهدروان کننده بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  باعث تسهیل در عملیات پمپ بتن می گردد. از این روان کننده بتن علاوه بر این که در پمپ بتنمیتوان استفاده کرد کاربرد های دیگری چون در ساخت بتن آماده مخصوصاً برای حمل در فاصله های نسبتاً طولانی دارد. در بتن ریزی در هوای گرم استفاده از این روان کننده بتن توصیه می شود.


بتن پمپ پذیر و تسهیل در کار پمپ بتن : استفاده از این فوق روان کننده بتن قدرت مانور پمپ بتن را افزایش می دهد. همچنین برای پمپ کردن آسان بتن می توان از فوق روان کننده تولیدی شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران استفاده کرد که باعث می شود که استهلاک پمپ بتن پایین بیاید. استفاده از روان کننده بتن در زمان بتن ریزی های حجیم که می بایست یکپارچه اجرا شوند مناسب می باشد.فوق روان کننده بتن  عرضه شده توسط کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  ، بر پایه نفتالین سولفونات است . این فوق روان کننده بتن  بصورت مایع عرضه می گردد.کاربرد فوق روان کننده بتن قابل ارائه توسط کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  : از این فوق روان کننده بتن در زمان بتن ریزی در هوای  سرد و برای بتن یا ملات ترمیمی استفاده می شود. همچنین این فوق روان کننده بتن به عنوان یک فوق روان کننده زودگیر و کاهش دهنده آب در بتن برای کسب روانی و مقاومت بالا مخصوصا مقاومت های اولیه بالا استفاده می شود. سوپر روان کننده یا فوق روان کننده بتن که بر پایه تکنولوژی تولید پلیمرها تولید می شوداین نوع فوق روان کننده بتن به عنوان کاهش دهنده آب بتن برای کسب روانی و مقاومت بالا استفاده می در ساخت بتن های پیش تنیده و پس تنیده در ساخت بتن حجیم بتن ریزی در هوای گرم کاربرد دارد.  سوپر روان کننده بتن یا فوق روان کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات:  این سوپر روان کننده یا فوق روان کننده بر پایه پلی کربوکسیلات روان کننده بتن مایع بر پایه پلی کربوکسیلات اصلاح شده می باشد که برای ساخت بتن های ویژه طراحی شده است. برای ساخت بتن خود تراز و خود متراکم و بتن هایی که الزامات آیین نامه ای آن به حداقل رساندن نسبت آب به سیمان را در حد نهایت درخواست نموده سوپر روان کننده بتن یا فوق روان کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات فابیر در ساخت بتن حجیم موجب روانی بالا می شود.هم چنین با استفاده از این روان کننده بتن پمپ پذیری بالارفته و باعث می شود که استهلاک پمپ بتن پایین بیاید. این سوپر یا فوق روان کننده بتن نسبت آب به سیمان را در بتن حجیم کاهش می دهد و مقاومت بتن حجیم را بالا می برد

.

روان کننده بتن  کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران می تواند یک روان کننده بتن با خاصيت ديرگير بتن و به عنوان روان کننده بتن که در کاهش آب در بتن می باشد عمل کند که موجب روان شدن بتن, کار پذیری بتن و همچنین افزایش مقاومت بتن شود.

 

 

 

Superplasticizer and Plasticizer

 • مواد افزودنی بتن
 • بتن ضد سایش
 • کف سازی ضدسایش
 • شات کریت

·         ماستیک پلی یورتان

·         واتراستاپ بتن

·         کیورینگ بتن

·          چسب و خمیر کاشت میلگرد و آرماتور

 

 

 

 

شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه راه اندازی گردیده است .

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت بتن در سطح کشور می باشد که توانسته با ارائه خدمات متنوع و تخصصی گامی  نو و البته کارآمد در عرصه صنعت بتن کشور بردارد. این امر باعث گردیده تا کارشناسان و مهندسی فعال در عرصه بتن کشور با در اختیار داشتن تیم کارآمد در کنار خود راه سخت اجرای پروژه عمرانی را با اطمینانی بیشتر و با کیفیت تر بردارند.

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران، با به کارگیری تیم های کارشناسی ، اجرایی ، تخصصی ، بازرگانی و آموزشی از میان فعالان و متخصصین بتن برجسته کشور  همواره سعی دارد تا با اولویت قراردهی کیفیت و تخصص باعث ارتقاء سطح کیفی ، مهندسی و اجرایی پروژه ها و با رفتن سطح عملی دست اندرکاران گردد.

در این راستا ، شرکت کلینیک فنی  بتن ایران فعالیت خود را در سه شاخه فنی و مهندسی ، آموزش و بازرگانی  هدف دهی و پیگیری نموده و می نماید.  

بخش مهندسی و اجرایی کیلینیک فنی و تخصصی بتن : بر هیچ کس پوشیده نیست که افزایش کیفیت و دوام پروژه ها عمرانی و سازه های بتنی در حین ساخت و بهره برداری  مستلزم سوق به سمت ارائه خدمات تخصصی و هدفمند می باشد. این امر به خصوص در پروزه تخصصی و حساس تر مانند تعمیرات و بازسازی سازه های بتنی که بازدهی و نتیجه گیری از آن ها صفر یا صدی می باشد ، رنگ و بوی جدی تری به خود می گیرد. از این رو مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران با در اختیار گیری تجهیزات تخصصی ، تیم مهندسی و کارشناسی و نیروهای اجرایی کارآزموده و آموزش دیده خدماتی به روز و تخصصی را به دست اندرکاران و کارفرمایان پروژه های عمرانی در سطح کشور و منطقه ارائه نماید.

 سرفصل های خدمات مهندسی و کارشناسی بتن قابل ارائه توسط مجموعه :

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای ترمیم و بازسازی سازه های بتنی

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای مقاوم سازی انواع سازه های بتنی

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای آب بندی و محافظت سازه های بتنی ماننده تصفیه خانه ها ، سازه های صنعتی ، کولینگ تاورها ، کلاریفایرها ، ایستگاه های پمپاژ ، استخرها ، مخازن آب و فاضلاب ، سد ها ، کانالها و ...

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای انواع  تست و آزمایش های غیرمخرب سازه های بتنی

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای انواع کف پوش های صنعتی از جمله کف پوش های پایه سیمانی ، اپوکسی و پلی یورتان

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره و کارشناسی بتن

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای کرگیری و کاشت آرماتور و بولت در سازه های بتنی

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای ورق های ژئوممبرین

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای پوشش ضد حریق

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای پوشش های ضد اسید

بخش آموزش شرکت کلینیک فنی  بتن ایران :

این بخش در راستای اهمیت و نیاز دانش عملی و عملیاتی مهندسین و دست اندرکاران پروژه عمرانی به ویژه پروژه های بتنی راه اندازی گردیده است. شرکت کلینیک فنی  بتن ایران در این راستا با تعریف سرفصل و دوره های تخصصی و کاربردی بتن و نیز به کارگیری مدرسین و متخصصین سرشناس ، کارآزموده و با تجربه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی بتن  به صورت عمومی و اختصاص نموده است.

 

 بخش بازرگانی شرکت کلینیک فنی  بتن ایران :

امروزه با گسترش روزافزودن استفاده از انواع افزودنی و محصولات کمکی و جانبی بتن در پروزه های عمرانی شرکت های مختلفی در قالب ارائه کنندگان محصولات مذکور شکل گرفته و به خدمات در سطح کشور اقدام می نمایند. اما آنچه همواره در این زمینه به عنوان مشکلی بزرگ قابل تامل بوده است ارائه خدمات به صورت عام و فارغ از تخصص لازم  و خدمات پس از فروش بوده است. که این موضوع باعث تحمیل هزینه های گزاف و تاثیرات منفی در پروژه ها گردیده است. از این رو این مجموعه سعی نموده تا با ارائه خدمات توامان کارشناسی در کنار خدمات بازرگانی نسبت به حل این نقیصه اقدام نماید.

 

 

 

 


فایلهای پیوست

نظرسنجی


دریافت کاتالوگ ها و فرم ها