فوق روان کننده زودگیر بتن dezocrete N-660 - افزودنی فوق روان کننده برای حصول کسب مقاومت بتن سریع - فوق روان کننده مناسب برای بتن ریزی در هوای سرد و بازکردن سریع تر قالب

فوق روان کننده زودگیر بتن dezocrete N-660 - افزودنی فوق روان کننده برای حصول کسب مقاومت بتن سریع - فوق روان کننده مناسب برای بتن ریزی در هوای سرد و بازکردن سریع تر قالب - یک افزودنی بر پایه پلیمر مصنوعی با قابلیت کاهش قابل ملاحظه آب بتن و افزایش چشمگیر مقاومت بتن در سنین اولیه


فوق روان کننده زودگیر بتن dezocrete N-660  - افزودنی فوق روان کننده برای حصول کسب مقاومت بتن سریع - فوق روان کننده مناسب برای بتن ریزی در هوای سرد و بازکردن سریع تر قالب - یک افزودنی بر پایه پلیمر مصنوعی با قابلیت کاهش قابل ملاحظه آب بتن و افزایش چشمگیر مقاومت بتن در سنین اولیه - کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران

 

شرح :

اجزای اصلی تشکیل دهنده این افزودنی پلیمرهای مصنوعی هستند که قادرند آب اختلاط را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش داده و مقاومت بتن را به خصوص در سنین اولیه آن در حد چشمگیری افزایش دهند .

Dezocrete N-660   فاقد کلر می باشد.

 

مصارف اولیه :

  • تولید بتن های توانمند
  • بتن پیش ساخته
  • بتن با نسبت آب به سیمان کم
  • در قالب های پیچیده و با تراکم آرماتور

 

امتیازات :

Dezocrete N-660   امکان تولید بتن روان با نسبت آب به سیمان بسیار کم را فراهم می آورند. جدول شماره 1 نمونه هایی از بتن با نسبت آب به سیمان کم را نشان می دهد . بتن حاوی Dezocrete N-660  در مقایسه با بتن بدون افزودنی و با کارآیی یکسان از مقاومت بالاتری برخوردار است . افزایش آشکار مقاومت در سنین بعدی نیز باقی می ماند .گیرش اولیه و نهایی در مقایسه با بتن افزودنی تفاوت چندانی ندارد . بنابراین چنانچه نیاز به زمان حمل و یا کارهای تکمیلی بیشتر باشد استفاده از فوق روان کننده با خاصیت کندگیری مانند Dezocrete N-540 پیشنهاد می گردد.

به دلیل کاهش نسبت آب به سیمان خواص دیگر بتن سخت شده نیز بهبود می یابد . مانند نفوذپذیری کمتر ، انقباض و خزش کمتر و افزایش مدول الاستیسیته .سازگاری :

Dezocrete N-660   با تمام سیمان های استاندارد سازگاری دارد . Dezocrete N-660   به همراه  Dezoair 220افزودنی حباب ساز در جاهایی که پایداری  در برابر چرخه های ذوب و یخ لازم است پیشنهاد می گردد.

 

بسته بندی :

Dezocrete N-660   در گالن های 25 کیلوگرمی ، بشکه های 220 کیلویی و مخازن بزرگ عرضه می شود .

 

ویژگیها :

شکل ظاهری : مایع روان قهوه ای

وزن مخصوص : 1.185 تا 1.195 گرم در سانتیمترمکعب

هوای وارد شده : حداکثر 1 درصد

مقدار کلر : فاقد کلر ، براساس استاندارد انگلیسی 5075

مقدار نیتریت  : فاقد نیتریت

 

مقادیر مصرف :

Dezocrete N-660  به طور معمول بین 0.8 تا 1.2 لیتر به ازای هر 100 کیلوگرم سیمان استفاده می شود .

مقادیر دیگر نیز با توجه به شرایط کار و نوع مصالح مصرفی ممکن است به کار گرفته شود.

 

اثرات مصرف اضافی :

مصرف خیلی زیاد  Dezocrete N-660   منجر به نتایج زیر می گردد :

  • تاخیر در گیرش
  • افزایش جزئی در مقدار حباب هوا
  • کارآیی بیشتر

 

راهنمای مصرف :

Dezocrete N-660  بایستی به همراه آب تنظیمی به  مخلوط  بتن  اضافه گردد . زمان اختلاط بیشتری لازم نمی باشد . هرگز Dezocrete N-660   را با سیمان خشک مخلوط ننمایید. در بتن های آماده می توان افزودنی را از طریق دریچه عقب میکسر به بتن اضافه نمود و حدود 3 دقیقه و با سرعت 10 دور در دقیقه بهم زده تا مخلوط یکنواختی به دست آید . چنانچه هدف از مصرف Dezocrete N-660  کسب مقاومت های زیاد اولیه باشد ، میزان آب بایستی به مقدار زیاد کاهش یابد.

 

توزیع نمودن :

Dezocrete N-660  به همراه آب اختلاط اضافه می شود . تاثیر روان کنندگی بهتر و یا خاصیت کاهندگی آب بیشتر آن زمانی است که پس از اختلاط 50 تا 70 در صد آب به مخلوط اضافه گردد . افزودن این ماده به سیمان و یا مصالح خشک توصیه نمی شود .

 

انبارداری :

چنانچه در مکان سرپوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب و حرارت زیاد نگهداری شود ، عمر مفید این ماده یکسال خواهد بود .

عدم رعایت روش انبار داری منایب موجب آسیب دیدن محصول و یا ظرف آن می گردد . برای آگاهی از روش انبارداری مناسب با بخش فنی شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن تماس حاصل فرمائید .

 

نکات ایمنی :

Dezocrete N-660  محتوی هیچ ماده خطرناکی نمی باشد . برای آگاهی بیشتر به برشور ایمنی محصول مراجعه نمایید.

 

تاییدیه فنی :

تمام محصولاتی که توسط شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن عرضه می گردد مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می باشد.

 


فایلهای پیوست

نظرسنجی


دریافت کاتالوگ ها و فرم ها