آب بند کننده بتن Dezoseal G-330 - افزودنی آب بندی یا آب بند کننده بتن مناسب برای استفاده در بتن ریزی مخازن ، استخر ها ، ملات ها و ...

آب بند کننده بتن Dezoseal G-330 - افزودنی آب بندی یا آب بند کننده بتن مناسب برای استفاده در بتن ریزی مخازن ، استخر ها ، ملات ها و ... - افزودنی کاهش دهنده نفوذپذیری و آب بند کنند بتن که علاوه بر ایجاد روانی و افزایش مقاومت ، باعث انسداد کاپیلارهای بتن از نفوذ آب می گردد


پودر یا مایع آب بند کننده بتن Dezoseal G-330 - افزودنی آب بندی یا آب بند کننده بتن مناسب برای استفاده در بتن ریزی مخازن ، استخر ها ، ملات ها و ... - افزودنی کاهش دهنده نفوذپذیری و آب بند کنند بتن که علاوه بر ایجاد روانی و افزایش مقاومت ، باعث انسداد کاپیلارهای بتن از نفوذ آب می گردد  - کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران

 

شرح :

Dezoseal G-330آب بند کننده بتن     ماده کاهش دهنده نفوذپذیری بتن می باشد که افزودن آن به بتن علاوه بر ایجاد روانی و افزایش مقاومت ، با مسدود نمودن کاپیلارهای بتن از نفوذ آب نیز جلوگیری می نماید .

 

کاربرد آب بند کننده بتن Dezoseal G-330 :

Dezoseal G-330 آب بند کننده بتن   جهت آب بند نمودن بتن های فونداسیون ، منابع آب ، استخرها ، ساخت لوله های بتنی ، کانالهای آب و گالری بسیار مناسب می باشند. آب بند کننده بتن Dezoseal G-330  را می توان در مراحل تولید بتن و یا در محل بتن ریزی به بتن آماده اضافه نمود و کافیست به مدت 2 دقیقه با بتن مخلوط گردد.از آنجا که این ماده محتوی روانساز پودری بوده ، موجب افزایش روانی می گردد.ضروریست در هنگام تولید بتن نسبت آب به سیمان به دقت کنترل شده و از 40 درصد تجاور ننماید ، در غیر این صورت آب اضافی موجود باعث ایجاد تخلخل و در نتیجه نشت آب می گردد.

 

توجه :

در صورت طولانی شدن زمان مصرف بتن و در نتیجه افت اسلامپ آن ، افزودن دوباره آب بند کننده بتن Dezoseal G-330  بی مانع است اگر چه در چنین مواقعی استفاده از روان کننده Dezoplaste D-130 نیز بسیار کارساز می باشد.

 

ویژگی ها آب بند کننده بتن Dezoseal G-330:

شکل ظاهری : پودر کرم رنگ

وزن مخصوص : 1.02 تا 1.03 گرم در سانتیمترمکعب

در صد یون کلر : صفر

ایجاد حباب هوا : کمتر از یک درصدمقدار مصرف :

Dezoseal G-330  به طور معمول بین 0/5 درصد وزن سیمان موجود در بتن مصرف می شود و در صورت نیاز به تکرار آن مقدار یک درصد وزن سیمان اضافه شود.

 

بسته بندی :

Dezoseal G-330   در کیسه های پلاستیکی 25 کیلوگرمی عرضه می گردد.

 

نگهداری :

در صورت دوربودن کیسه ها از تابش آفتاب و رطوبت ، تا یک سال قابل نگهداری و مصرف می باشد .

 

نکات ایمنی :

. Dezoseal G-330  حاوی مواد سمی و خطرناک نمی باشد ولی همانند سایر مواد شیمیایی ، در هنگام کار با این ماده از دستکش و ماسک استفاده نماید و از تماس با چشم ها ، دهان و مواد غذایی اجتناب گردد.

 

تاییدیه کیفیت :

تمامی محصولاتی که توسط کلینیک فنی و تخصصی بتن ارائه می گردند مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می باشند.

 


فایلهای پیوست

نظرسنجی


دریافت کاتالوگ ها و فرم ها