روغن قالب بتن dezoil 400

روغن قالب بتن dezoil 400 - Dezoil 400 روغن آزاد کننده قالب بر پایه مواد شیمیایی مناسب می باشد که برای استفاده روی سطوح قالب قبل از بتن ریزی و به منظور سهولت در باز کردن قالب به کار می رود . پس از باز کردن قالب سطح نهایی بتن یکنواخت ، نرم و صاف خواهد بود ضمن اینکه حباب های سطحی نیز کاهش می بایند. Dezoil 400 به شکل یک لایه بسیار نازک روی سطوح قالب پاشیده می شود.


روغن قالب بتن dezoil 400

 

 

شرح :

Dezoil 400  روغن آزاد کننده قالب بر پایه مواد شیمیایی مناسب می باشد که برای استفاده روی سطوح قالب قبل از بتن ریزی و به منظور سهولت در باز کردن قالب به کار می رود . پس از باز کردن قالب سطح نهایی بتن یکنواخت ، نرم و صاف خواهد بود ضمن اینکه حباب های سطحی نیز کاهش می بایند. Dezoil 400   به شکل یک لایه بسیار نازک روی سطوح قالب پاشیده می شود.

 

مصارف اولیه :

Dezoil 400    برای اجرا در روی سطوح چوبی ، تخته چند لا ، فولاد و پلاستیک فشرده فرموله شده است که می بایستی قبل از بتن ریزی پاشیده شود تا قالب به راحتی باز گردد .

 

عملکرد :

Dezoil 400   با سیمان واکنش داده و بتن را از سطح قالب جدا می سازد . در نتیجه سطح بتن که با لایه ای از Dezoil 400   تماس دارد پس از باز کردن قالب یکنواخت ، نرم و صاف خواهد بود . Dezoil 400   تاثیر منفی بر خواص بتن ندارد ، چنانچه در مقادیر پیشنهاد شده مصرف شود باعث عدم چسبندگی داخلی اجزای بتن نمی شود.

 

بسته بندی :

Dezoil 400  در ظرفهای 20 و 220 لیتری عرضه می شود .

 

 

ترکیبات :

مواد نفتی با غلظت کم ، ترکیب شده با مواد شیمیایی برای آزاد کردن قالب .

 

ویژگیها :

رنگ : کهربایی

وزن مخصوص : 0.85 گرم در سانتیمترمکعب

مقدار کلر : فاقد کلر

درجه انجماد : 10 – درجه سانتیگراد

درجه اشتعال : 66 +  درجه سانتیگراد

 

روش استفاده:

قبل از ریختن و بلافاصله پس از باز کردن و تمیز کردن قالب برای هر بار بتن ریزی . سمپاش های سبک باغبانی بهترین وسیله برای پاشیدن Dezoil 400 می باشند . سعی کنید درجه آن به گونه ای تنظیم شود که یک لایه بسیار نازک پاشیده شود . از مصرف زیاد آن پرهیز گردد .

استفاده از قلم مو نیز مناسب است ولی توجه شود که فقط یک پوشش نازک روی سطح باقی بماند و روغن های اضافی پاک گردد.

اگر تمامی روغن ها در اولین اجرا جذب سطوح چربی نو گردد لازم است یک بار دیگر از پاشیدن روغن تکرار شود به طوریکه قبل از بتن ریزی سطوح قالب چرب باشد .

 

پوشش دهی :

پوشش دهی Dezoil 400 به ازای هر لیتر 30 تا 70 مترمربع می باشد که بستگی به صاف بودن سطح دارد .

 

توجه : استفاده مکرر Dezoil 400    بر روی سطوح چوبی  نتایج تدریجی

بهتری خواهد داشت زیرا با اشباع  شدن  آنها از روغن به راحتی آزاد می شوند Dezoil 400 را می توان روی سطوح چوبی که قبلا به روغن قالب های دیگر آغشته شده اند نیز مصرف نمود.

 

مراقبت از وسایل کار :

باقیماندن Dezoil 400 در پیستولت و یا سمپاش مانعی ندارد ، ولی در برخی از وسایل ممکن است واشرهای لاستیکی در تماس مداوم با این محصول نرم شوند.

 

انبار داری :

این محصول را در محبط سرپوشیده و به دور از تابش خورشید و دمای  زیاد نگهداری نمائید . عمر مفید آن در صورتیکه در ظروف باز نشده نگهداری شود یک سال خواهد بود .

عدم توجه به روش انبارداری مناسب باعث آسیب دیدگی محصول و یا ظرف آن می شود .

 

تاییدیه کیفیت :

تمام محصولاتی که توسط شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن عرضه می گردند مطابق با استانداردهای کیفی بین المملی می باشد .

 

 

 

 

انواع افزودنی های بتن ، فوق روان کننده و روان کننده های بتن قابل ارائه توسط  کلینیک فنی و تخصصی بتن  ایران


 

روان کننده های بتن  کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در کلاس های مختلف قابل تولید و عرضه می باشند :


  روان کننده بتن مناسب برای استفاده در پمپ بتن که خاصیت دیرگیر بتن دارد و بصورت مایع عرضه می گردد و خاصیت روان کنندگی بسیار خوبی به بتن می دهدروان کننده بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  باعث تسهیل در عملیات پمپ بتن می گردد. از این روان کننده بتن علاوه بر این که در پمپ بتنمیتوان استفاده کرد کاربرد های دیگری چون در ساخت بتن آماده مخصوصاً برای حمل در فاصله های نسبتاً طولانی دارد. در بتن ریزی در هوای گرم استفاده از این روان کننده بتن توصیه می شود.


بتن پمپ پذیر و تسهیل در کار پمپ بتن : استفاده از این فوق روان کننده بتن قدرت مانور پمپ بتن را افزایش می دهد. همچنین برای پمپ کردن آسان بتن می توان از فوق روان کننده تولیدی شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران استفاده کرد که باعث می شود که استهلاک پمپ بتن پایین بیاید. استفاده از روان کننده بتن در زمان بتن ریزی های حجیم که می بایست یکپارچه اجرا شوند مناسب می باشد.فوق روان کننده بتن  عرضه شده توسط کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  ، بر پایه نفتالین سولفونات است . این فوق روان کننده بتن  بصورت مایع عرضه می گردد.کاربرد فوق روان کننده بتن قابل ارائه توسط کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  : از این فوق روان کننده بتن در زمان بتن ریزی در هوای  سرد و برای بتن یا ملات ترمیمی استفاده می شود. همچنین این فوق روان کننده بتن به عنوان یک فوق روان کننده زودگیر و کاهش دهنده آب در بتن برای کسب روانی و مقاومت بالا مخصوصا مقاومت های اولیه بالا استفاده می شود. سوپر روان کننده یا فوق روان کننده بتن که بر پایه تکنولوژی تولید پلیمرها تولید می شوداین نوع فوق روان کننده بتن به عنوان کاهش دهنده آب بتن برای کسب روانی و مقاومت بالا استفاده می در ساخت بتن های پیش تنیده و پس تنیده در ساخت بتن حجیم بتن ریزی در هوای گرم کاربرد دارد.  سوپر روان کننده بتن یا فوق روان کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات:  این سوپر روان کننده یا فوق روان کننده بر پایه پلی کربوکسیلات روان کننده بتن مایع بر پایه پلی کربوکسیلات اصلاح شده می باشد که برای ساخت بتن های ویژه طراحی شده است. برای ساخت بتن خود تراز و خود متراکم و بتن هایی که الزامات آیین نامه ای آن به حداقل رساندن نسبت آب به سیمان را در حد نهایت درخواست نموده سوپر روان کننده بتن یا فوق روان کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات فابیر در ساخت بتن حجیم موجب روانی بالا می شود.هم چنین با استفاده از این روان کننده بتن پمپ پذیری بالارفته و باعث می شود که استهلاک پمپ بتن پایین بیاید. این سوپر یا فوق روان کننده بتن نسبت آب به سیمان را در بتن حجیم کاهش می دهد و مقاومت بتن حجیم را بالا می برد

.

روان کننده بتن  کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران می تواند یک روان کننده بتن با خاصيت ديرگير بتن و به عنوان روان کننده بتن که در کاهش آب در بتن می باشد عمل کند که موجب روان شدن بتن, کار پذیری بتن و همچنین افزایش مقاومت بتن شود.

 

 

 

Superplasticizer and Plasticizer

  • مواد افزودنی بتن
  • بتن ضد سایش
  • کف سازی ضدسایش
  • شات کریت

·         ماستیک پلی یورتان

·         واتراستاپ بتن

·         کیورینگ بتن

·          چسب و خمیر کاشت میلگرد و آرماتور

 

 

 

 

 


فایلهای پیوست

نظرسنجی


دریافت کاتالوگ ها و فرم ها