روغن قالب بتن dezoil 446

Dezoil 446 روغن آزاد کننده قالب بر پایه رزین های مصنوعی می باشد که برای استفاده روی سطوح قالب قبل از بتن ریزی و به منظور سهولت در باز کردن قالب به کار می رود . پس از باز کردن قالب سطح نهایی بتن یکنواخت ، نرم و صاف خواهد بود ضمن اینکه حباب های سطحی نیز کاهش می بایند. Dezoil 446 به شکل یک لایه بسیار نازک روی سطوح قالب پاشیده می شود.


روغن قالب بتن

 

شرح :

Dezoil 446  روغن آزاد کننده قالب بر پایه رزین های مصنوعی می باشد که برای استفاده روی سطوح قالب قبل از بتن ریزی و به منظور سهولت در باز کردن قالب به کار می رود . پس از باز کردن قالب سطح نهایی بتن یکنواخت ، نرم و صاف خواهد بود ضمن اینکه حباب های سطحی نیز کاهش می بایند. Dezoil 446   به شکل یک لایه بسیار نازک روی سطوح قالب پاشیده می شود.

 

مصارف اولیه :

 Dezoil 446 برای اجرا در روی سطوح چوبی ، تخته چند لا ، فولاد و پلاستیک فشرده فرموله شده است که می بایستی قبل از بتن ریزی پاشیده شود تا قالب به راحتی باز گردد .

 

عملکرد :

Dezoil 446   با سیمان واکنش داده و بتن را از سطح قالب جدا می سازد . در نتیجه سطح بتن که با لایه ای از Dezoil 446   تماس دارد پس از باز کردن قالب یکنواخت ، نرم و صاف خواهد بود .  Dezoil 446 تاثیر منفی بر خواص بتن ندارد ، چنانچه در مقادیر پیشنهاد شده مصرف شود باعث عدم چسبندگی داخلی اجزای بتن نمی شود.

 

بسته بندی :

Dezoil 446  در ظرفهای 20 و 210 لیتری عرضه می شود .

 

خصوصیات :

  • چون محتوی مواد ضد زنگ می باشد از زنگ زدگی قالب های فلزی جلوگیری و هیچ گونه اثر سویی بر روی قالب ها ندارد و در نتیجه بتن ساخته شده سطحی بسیار تمیز خواهد داشت.

 

 

  • پس از مصرف هیچگونه چربی بر روی بتن باقی نمی گذارد و در نتیجه با هر نوع اندود دیگری روی بتن چسبندگی داشته و جدا نخواهد شد.
  • قابل استفاده با هر نوع سیمان رنگی می باشد.
  • کفراژها را محافظت می نماید.مانع دفع بخار آب از سطح بتن نخواهد شد.

 

 

ویژگیها :

نوع : مایع

رنگ : زرد روشن

وزن مخصوص : 0.9 گرم در سانتیمترمکعب

مقدار کلر : فاقد کلر

درجه انجماد : 10 – درجه سانتیگراد

درجه اشتعال : 66 +  درجه سانتیگراد

 

روش استفاده:

قبل از ریختن و بلافاصله پس از باز کردن و تمیز کردن قالب برای هر بار بتن ریزی . سمپاش های سبک باغبانی بهترین وسیله برای پاشیدن Dezoil 446 می باشند . سعی کنید درجه آن به گونه ای تنظیم شود که یک لایه بسیار نازک پاشیده شود . از مصرف زیاد آن پرهیز گردد .

استفاده از قلم مو نیز مناسب است ولی توجه شود که فقط یک پوشش نازک روی سطح باقی بماند و روغن های اضافی پاک گردد.

اگر تمامی روغن ها در اولین اجرا جذب سطوح چربی نو گردد لازم است یک بار دیگر از پاشیدن روغن تکرار شود به طوریکه قبل از بتن ریزی سطوح قالب چرب باشد .

در صورتی که قالب نو نباشد لازم است پیش از اعمال Dezoil 446  کلیه مواد اضافی قبلی از سطح آن زدوده گردد

 

پوشش دهی :

پوشش دهی Dezoil 446 به ازای هر لیتر 10 تا 40 مترمربع می باشد که بستگی به صاف بودن سطح دارد .

 

توجه : استفاده مکرر Dezoil 446  بر روی سطوح چوبی  نتایج تدریجی

بهتری خواهد داشت زیرا با اشباع  شدن  آنها از روغن به راحتی آزاد می شوند Dezoil 446 را می توان روی سطوح چوبی که قبلا به روغن قالب های دیگر آغشته شده اند نیز مصرف نمود.

 

مراقبت از وسایل کار :

باقیماندن Dezoil 446 در پیستولت و یا سمپاش مانعی ندارد ، ولی در برخی از وسایل ممکن است واشرهای لاستیکی در تماس مداوم با این محصول نرم شوند.

 

انبار داری :

این محصول را در محبط سرپوشیده و به دور از تابش خورشید و دمای  زیاد نگهداری نمائید . عمر مفید آن در صورتیکه در ظروف باز نشده نگهداری شود دو سال خواهد بود .

عدم توجه به روش انبارداری مناسب باعث آسیب دیدگی محصول و یا ظرف آن می شود .

 

تاییدیه کیفیت :

تمام محصولاتی که توسط شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران عرضه می گردند مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می باشد .

 

 

 

 

شرکت کلینیک بتن ایران

شرکت کلینیک بتن ایران یکی از بزرگترین شرکت های پیش رو در عرصه تولید و ارائه انواع افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمان  به خصوص فوق روان کننده های پلی کربوکسیلاتی و  انواع ژل میکروسیلیس در کشور می باشد. شرکت کلینیک بتن ایران همواره یکی از شرکت های تاثیر گذار در عرصه تولید جدید ترین محصولات کاربردی  در صنعت بتن به شمار آمده و می آید. شرکت کلینیک بتن ایران که دپارتمان مرکزی آن در کشور  ایران می باشد در استان های  مختلف نمایندگی عرضه محصولات دارد. این شرکت طیف زیادی از محصولات شیمیایی ساختمان را در سبد تولیدی خود منطبق با آخرین استاندارد های جهانی دارد . از همین رو شرکت کلینیک بتن ایران همواره جایگاهی رفیع و شاخص در بزرگترین پروژه های کشور داشته و همواره یکی از گزینه های مطرح در نگاه متخصصین  و  شرکت ها و  پروژه های بزرگ به شمار می آید.

 

شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  ارائه کننده محصولات برند کلینیک بتن ایران در ایران می باشد. شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران با بیش از ده سال حضور در عرصه پروژه های عمرانی و صنعت بتن کشور جایگاهی ممتاز در پروزه های بزرگ ایران اسلامی داشته و دارد. اعتقاد به ارائه محصولاتی با کیفیت و براساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا همواره سرلوحه مدیران و کارشناسان این مجموعه می باشد. از این رو شرکت کلینیک بتن ایران  همواره شرکتی خوشنام در این عرصه در بین متخصصین به شمار می آید.

 

افزودنی ها ی بتن و محصولات شرکت کلینیک بتن ایران به شرح ذیل می باشد :

افزودنی های  بتن  شرکت کلینیک بتن ایران: انواع افزودنی های بتن ، فوق روان کننده های نفتالینی و پلی کربوکسیلاتی بتن ، روان کننده های بتن ، زودگیر کننده های بتن ، دیرگیر کننده های بتن ، منبسط کننده های بتن ، افزودنی های آب بندی کننده بتن ، هوازا یا حباب زا های بتن ، روان کننده های پمپاژ بتن،ژل میکروسیلیس .

انواع ملات ها و گروت های شرکت کلینیک بتن ایران : انواع گروت های پایه سیمانی ، گروت G2 ، گروت اپوکسی ، گروت سه جزئی و دو جزئی ، گروت G3

انواع ملات های ترمیم کننده بتن شرکت  کلینیک بتن ایران : انواع ملات های ترمیم کننده بتن بدون انقباض ، ملات های ترمیم کننده بتن ریز دانه و درشت دانه، رزین تزریق اپوکسی ویژه ترمیم بتن

انواع پوشش های محافتظی و مواد آب بندی و واترپروف شرکت  کلینیک بتن ایران :  انواع مواد آب بند پلیمری ، آنی گیر بتن ، نفوذگر بتن ، پوشش آب بند نانو ، پوشش محافظتی و آب بند اپوکسی بتن ، انواع رزین تزریقی پلی یورتان تک جزئی و دو جزئی، پرایمر قیری.

انواع چسب های بتن و آرماتور شرکت کلینیک بتن ایرانچسب بتن آب بند ، چسب اپوکسی بتن ، چسب اتصال بتن قدیم به جدید، چسب بتن ترمیم بتن ، چسب کاشت آرماتور ، میلگرد و بولت اپوکسی ، چسب کاشت آرماتور و میلگرد دو جزئی و سه جزئی .

انواع درزبند و ماستیک های شرکت کلینیک بتن ایران : انواع ماستیک های پایه قیری سرد اجرا و گرم اجرا ، ماستیک پلی یورتان ، ماستیک مقاوم در برابر مواد نفتی.

انواع واتراستاپ های بتن شرکت کلینیک بتن ایران: انواع واتراستاپ های تخت و حفره دار ، واتراستاپ های PVC و واتراستاپ های منبسط شونده بنتونیتی ، واتراستاپ های دیواری و کف خواب .واتراستاپ بتن با عرض های مختلف و ضخامت های مختلف .

انواع کف پوش های اپوکسی و پلی یورتان شرکت کلینیک بتن ایرانانواع کف پوش های آنتی استاتیک اپوکسی ، کف پوش اپوکسی ، کف پوش پلی یورتان ، پرایمر ، ماستیک اپوکسی

انواع رنگ های نمای شرکت کلینیک بتن ایران: انواع رنگ های ساختمانی و بتن بر پایه اکرلیک و پلی یورتان

انواع کیورینگ و مواد عمل آوری شرکت کلینیک بتن ایران : انواع مواد عمل آوری و کیورینگ بتن

 


فایلهای پیوست

نظرسنجی


دریافت کاتالوگ ها و فرم ها