چسب کاشی و سرامیک Dezotile 3000 - چسب کاشی مناسب برای استفاده در استخرها ، آب نماها ، حمام ،سرویسها و ...

Dezotile 3000 بر پایه سیمان به همراه افزودنی های شیمیایی تولید و در لایه های نازک و یا ضخیم برای نصب سرامیک ، سنگ و آجر بخصوص در محیط های داخل آب بسیار مناسب است. با این چسب می توان مصالحی با وزن کمتر از 40 کیلوگرم در مترمربع را بدون نیاز به مهار اضافی در روی سطوح مناسب نصب نمود.سطوح مناسب عبارتند از : بتن ، ملات ماسه سیمان ، کاشی های لعاب دار و بدون لعاب و یا چوب های عمل آوری شده.


شرح Dezotile  3000چسب کاشی و سرامیک  :

Dezotile  3000چسب کاشی و سرامیک    بر پایه سیمان به همراه افزودنی های شیمیایی تولید و در لایه های نازک و یا ضخیم برای نصب سرامیک ، سنگ و آجر بخصوص در محیط های داخل آب بسیار مناسب است.

با این چسب می توان مصالحی با وزن کمتر از 40 کیلوگرم در مترمربع را بدون نیاز به مهار اضافی در روی سطوح مناسب نصب نمود.سطوح مناسب عبارتند از : بتن ، ملات ماسه سیمان ، کاشی های لعاب دار و بدون لعاب و یا چوب های عمل آوری شده.

 

موارد مصرف Dezotile  3000چسب کاشی و سرامیک  :

Dezotile  3000چسب کاشی و سرامیک   بهترین چسب برای استفاده در استخر و یا محیط های مرطوب مانند : کشتارگاه ، حمام ، آشپزخانه صنعتی ، دستشویی و همچنین کاشی کاری تزئینی می باشد ، این چسب بخصوص برای کار برروی سطوح صاف و یا لعاب دار توصیه می گردد . در صورت نیاز به افزایش مقاومت شیمیایی و یا بهبود استانداردهای بهداشتی می توانید به کمک ملات اپوکسی ، سطوح را بندکشی کنید.

استفاده از Dezobond 2200 به جای آب مصرفی می تواند پایداری چسب را در برابر لرزش و تغییرات دما افزایش دهد.

 

امتیازات Dezotile  3000چسب کاشی و سرامیک  :

  • در برابر آب و محیط مرطوب مقاوم است.
  • نصب عمودی آسان.
  • آماده مصرف بوده و فقط نیاز به افزودن آب دارد.
  • در لایه های نازک و ضخیم قابل استفاده است.
  • مطابق با استاندارد است.
  • زمان کارآیی کافی برای نصب را دارد.
  • چسبندگی آن بسیار عالی است.

 

 


فایلهای پیوست

نظرسنجی


دریافت کاتالوگ ها و فرم ها