کلینیک بتن اهواز - کلینیک فنی و تخصصی بتن اهواز

کلینیک بتن اهواز - کلینیک فنی و تخصصی بتن اهواز ارائه دهنده انواع افزودنی ها ، فوق روان کننده بتن ، ژل میکروسیلیس ، مواد آب بندی بتن ، ترمیم کننده بتن ، گروت ، واتراستاپ و چسب بتن - کلینیک بتن اهواز ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی ترمیم ، آب بندی و مقاوم سازی سازه های بتنی


کلینیک بتن اهواز - کلینیک فنی و تخصصی بتن اهواز ارائه دهنده انواع افزودنی ها ، فوق روان کننده بتن ، ژل میکروسیلیس ، مواد آب بندی بتن ، ترمیم کننده بتن ، گروت ، واتراستاپ و چسب بتن  - کلینیک بتن اهواز ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی ترمیم ، آب بندی و مقاوم سازی سازه های بتنی

 

کلینیک بتن اهواز

آدرس  : اهواز ، زیتون کارمندی ، فلکه پارک ، نبش خیابان صالح پور ، جنب بانک تجارت، ساختمان 107

تلفن تماس : 34448188-34443202-34457995-34441648

 

کلینیک بتن اهواز با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه راه اندازی گردیده است .

کلینیک بتن اهواز، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت بتن در سطح کشور می باشد که توانسته با ارائه خدمات متنوع و تخصصی گامی  نو و البته کارآمد در عرصه صنعت بتن کشور بردارد. این امر باعث گردیده تا کارشناسان و مهندسی فعال در عرصه بتن کشور با در اختیار داشتن تیم کارآمد در کنار خود راه سخت اجرای پروژه عمرانی را با اطمینانی بیشتر و با کیفیت تر بردارند.

کلینیک بتن اهواز، با به کارگیری تیم های کارشناسی ، اجرایی ، تخصصی ، بازرگانی و آموزشی از میان فعالان و متخصصین بتن برجسته کشور  همواره سعی دارد تا با اولویت قراردهی کیفیت و تخصص باعث ارتقاء سطح کیفی ، مهندسی و اجرایی پروژه ها و با رفتن سطح عملی دست اندرکاران گردد.

در این راستا ، کلینیک بتن اهواز فعالیت خود را در سه شاخه فنی و مهندسی ، آموزش و بازرگانی  هدف دهی و پیگیری نموده و می نماید.  

بخش مهندسی و اجرایی کیلینیک فنی و تخصصی بتن : بر هیچ کس پوشیده نیست که افزایش کیفیت و دوام پروژه ها عمرانی و سازه های بتنی در حین ساخت و بهره برداری  مستلزم سوق به سمت ارائه خدمات تخصصی و هدفمند می باشد. این امر به خصوص در پروزه تخصصی و حساس تر مانند تعمیرات و بازسازی سازه های بتنی که بازدهی و نتیجه گیری از آن ها صفر یا صدی می باشد ، رنگ و بوی جدی تری به خود می گیرد. از این رو مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایارن با در اختیار گیری تجهیزات تخصصی ، تیم مهندسی و کارشناسی و نیروهای اجرایی کارآزموده و آموزش دیده خدماتی به روز و تخصصی را به دست اندرکاران و کارفرمایان پروژه های عمرانی در سطح کشور و منطقه ارائه نماید.

 سرفصل های خدمات مهندسی و کارشناسی بتن قابل ارائه توسط مجموعه :

کلینیک بتن اهواز | مشاوره ، مهندسی و اجرای ترمیم و بازسازی سازه های بتنی

کلینیک بتن اهواز | مشاوره ، مهندسی و اجرای مقاوم سازی انواع سازه های بتنی

کلینیک بتن اهواز | مشاوره ، مهندسی و اجرایآب بندی و محافظت سازه های بتنی ماننده تصفیه خانه ها ، سازه های صنعتی ، کولینگ تاورها ، کلاریفایرها ، ایستگاه های پمپاژ ، استخرها ، مخازن آب و فاضلاب ، سد ها ، کانالها و ...

کلینیک بتن اهواز | مشاوره ، مهندسی و اجرای انواع  تست و آزمایش های غیرمخرب سازه های بتنی

کلینیک بتن اهواز | مشاوره ، مهندسی و اجرای انواع کف پوش های صنعتی از جمله کف پوش های پایه سیمانی ، اپوکسی و پلی یورتان

کلینیک بتن اهواز | مشاوره و کارشناسی بتن

کلینیک بتن اهواز | مشاوره ، مهندسی و اجرای کرگیری و کاشت آرماتور و بولت در سازه های بتنی

کلینیک بتن اهواز | مشاوره ، مهندسی و اجرای ورق های ژئوممبرین

کلینیک بتن اهواز | مشاوره ، مهندسی و اجرای پوشش ضد حریق

کلینیک بتن اهواز | مشاوره ، مهندسی و اجرای پوشش های ضد اسید

بخش آموزش کلینیک بتن اهواز :

این بخش در راستای اهمیت و نیاز دانش عملی و عملیاتی مهندسین و دست اندرکاران پروژه عمرانی به ویژه پروژه های بتنی راه اندازی گردیده است.کلینیک بتن اهواز در این راستا با تعریف سرفصل و دوره های تخصصی و کاربردی بتن و نیز به کارگیری مدرسین و متخصصین سرشناس ، کارآزموده و با تجربه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی بتن  به صورت عمومی و اختصاص نموده است.

 

 بخش بازرگانی کلینیک بتن اهواز :

امروزه با گسترش روزافزودن استفاده از انواع افزودنی و محصولات کمکی و جانبی بتن در پروزه های عمرانی شرکت های مختلفی در قالب ارائه کنندگان محصولات مذکور شکل گرفته و به خدمات در سطح کشور اقدام می نمایند. اما آنچه همواره در این زمینه به عنوان مشکلی بزرگ قابل تامل بوده است ارائه خدمات به صورت عام و فارغ از تخصص لازم  و خدمات پس از فروش بوده است. که این موضوع باعث تحمیل هزینه های گزاف و تاثیرات منفی در پروژه ها گردیده است. از این رو این مجموعه سعی نموده تا با ارائه خدمات توامان کارشناسی در کنار خدمات بازرگانی نسبت به حل این نقیصه اقدام نماید. 

نظرسنجی


دریافت کاتالوگ ها و فرم ها