افزودنی آب بند کننده بتن

جستجوی کلمه افزودنی آب بند کننده بتن در سایت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران با کد 1912


 

 

 

افزودنی آب بند کننده بتن

 

با سلام و شادباش ، واتروف یا آب بندی بتن یکی از ملزومات امروز اجرای سازه های بتنی می باشد. این امر به دو جهت کاربری هیدرولیکی یا آبی سازه از یک سو و از سوی دیگر مبحث دوام سازه های بتنی دارای اهمیت می باشد.

 

امروزه مواد مختلفی برای آب بندی سازه های بتنی ارائه می شود. این مواد را می توان در دو شاخه افزودنی های آب بندی کننده بتن و پوشش های آب بند کننده بتن تقسیم بندی کرد.

این مواد دارای تنوع مختلفی بوده که بهره وری مناسب از آنها نیزامند به کارگیری به هنگام و مناسب از این محصولات می باشد. بدیهی است که این محصولات با وجود کیفیت مناسب در صورت استفاده نابجا و ناصحیح می تواند باعث شکست عملیات آب بندی گردد. از این رو اهمیت مشاوره مناسب در این زمینه پر واضح می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات در خصوص انواع مواد آب بندی بتن ، میزان و مقدار مصرف ، اخذ مشخصات فنی و کاتالوگ محصولات با بخش فنی و پشتیبانی این شرکت تماس حاص نماید. همچنین شما می توانید برای این منظور به دیتا شیت محصولات از طریق منوی افزودنی هیا بتن دسترسی یابید.

 

 

 

 

DEZOSEAL   G-330

Waterproofing agent for concrete

براساس استاندارد Type A,C,E and F     ASTM C-494

 

شرح :   Dezoseal G-330  ماده کاهش دهنده نفوذپذیری بتن می باشد که افزودن آن به بتن علاوه بر ایجاد روانی و افزایش مقاومت ، با مسدود نمودن کاپیلارهای بتن از نفوذ آب نیز جلوگیری می نماید .

 

کاربرد :   Dezoseal G-330  جهت آب بند نمودن بتن های فونداسیون ، منابع آب ، استخرها ، ساخت لوله های بتنی ، کانالهای آب و گالری بسیار مناسب می باشند. Dezoseal G-330  را می توان در مراحل تولید بتن و یا در محل بتن ریزی به بتن آماده اضافه نمود و کافیست به مدت 2 دقیقه با بتن مخلوط گردد.از آنجا که این ماده محتوی روانساز بوده ، موجب افزایش روانی می گردد.ضروریست در هنگام تولید بتن نسبت آب به سیمان به دقت کنترل شده و از 40 درصد تجاور ننماید ، در غیر این صورت آب اضافی موجود باعث ایجاد تخلخل و در نتیجه نشت آب می گردد.

 

توجه : در صورت طولانی شدن زمان مصرف بتن و در نتیجه افت اسلامپ آن ، افزودن دوباره Dezoseal G-330  بی مانع است اگر چه در چنین مواقعی استفاده از روان کننده Dezoplaste D-130 نیز بسیار کارساز می باشد.

 

ویژگی ها:

شکل ظاهری : مابع

وزن مخصوص : 1.02 تا 1.03 گرم در سانتیمترمکعب

در صد یون کلر : صفر

ایجاد حباب هوا : کمتر از یک درصد مقدار مصرف :

Dezoseal G-330  به طور معمول بین 0.5 درصد وزن سیمان موجود در بتن مصرف می شود و در صورت نیاز به تکرار آن مقدار یک درصد وزن سیمان اضافه شود.

 

بسته بندی :   Dezoseal G-330  در بشکه های پلاستیکی 25 کیلوگرمی عرضه می گردد.

نگهداری : در صورت دور بودن  بشکه ها از تابش آفتاب و رطوبت ، تا یک سال قابل نگهداری و مصرف می باشد .

نکات ایمنی : . Dezoseal G-330  حاوی مواد سمی و خطرناک نمی باشد ولی همانند سایر مواد شیمیایی ، در هنگام کار با این ماده از دستکش و ماسک استفاده نماید و از تماس با چشم ها ، دهان و مواد غذایی اجتناب گردد.

تاییدیه کیفیت : تمامی محصولاتی که توسط کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ارائه می گردند مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می باشند.

 

 

 

 

انواع افزودنی های بتن ، فوق روان کننده و روان کننده های بتن قابل ارائه توسط  کلینیک فنی و تخصصی بتن  ایران

روان کننده های بتن  کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در کلاس های مختلف قابل تولید و عرضه می باشند :


  روان کننده بتن مناسب برای استفاده در پمپ بتن که خاصیت دیرگیر بتن دارد و بصورت مایع عرضه می گردد و خاصیت روان کنندگی بسیار خوبی به بتن می دهدروان کننده بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  باعث تسهیل در عملیات پمپ بتن می گردد. از این روان کننده بتن علاوه بر این که در پمپ بتنمیتوان استفاده کرد کاربرد های دیگری چون در ساخت بتن آماده مخصوصاً برای حمل در فاصله های نسبتاً طولانی دارد. در بتن ریزی در هوای گرم استفاده از این روان کننده بتن توصیه می شود.


بتن پمپ پذیر و تسهیل در کار پمپ بتن : استفاده از این فوق روان کننده بتن قدرت مانور پمپ بتن را افزایش می دهد. همچنین برای پمپ کردن آسان بتن می توان از فوق روان کننده تولیدی شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران استفاده کرد که باعث می شود که استهلاک پمپ بتن پایین بیاید. استفاده از روان کننده بتن در زمان بتن ریزی های حجیم که می بایست یکپارچه اجرا شوند مناسب می باشد.فوق روان کننده بتن  عرضه شده توسط کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  ، بر پایه نفتالین سولفونات است . این فوق روان کننده بتن  بصورت مایع عرضه می گردد.کاربرد فوق روان کننده بتن قابل ارائه توسط کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  : از این فوق روان کننده بتن در زمان بتن ریزی در هوای  سرد و برای بتن یا ملات ترمیمی استفاده می شود. همچنین این فوق روان کننده بتن به عنوان یک فوق روان کننده زودگیر و کاهش دهنده آب در بتن برای کسب روانی و مقاومت بالا مخصوصا مقاومت های اولیه بالا استفاده می شود. سوپر روان کننده یا فوق روان کننده بتن که بر پایه تکنولوژی تولید پلیمرها تولید می شوداین نوع فوق روان کننده بتن به عنوان کاهش دهنده آب بتن برای کسب روانی و مقاومت بالا استفاده می در ساخت بتن های پیش تنیده و پس تنیده در ساخت بتن حجیم بتن ریزی در هوای گرم کاربرد دارد.سوپر روان کننده بتن یا فوق روان کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات:  این سوپر روان کننده یا فوق روان کننده بر پایه پلی کربوکسیلات روان کننده بتن مایع بر پایه پلی کربوکسیلات اصلاح شده می باشد که برای ساخت بتن های ویژه طراحی شده است. برای ساخت بتن خود تراز و خود متراکم و بتن هایی که الزامات آیین نامه ای آن به حداقل رساندن نسبت آب به سیمان را در حد نهایت درخواست نموده سوپر روان کننده بتن یا فوق روان کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات فابیر در ساخت بتن حجیم موجب روانی بالا می شود.هم چنین با استفاده از این روان کننده بتن پمپ پذیری بالارفته و باعث می شود که استهلاک پمپ بتن پایین بیاید. این سوپر یا فوق روان کننده بتن نسبت آب به سیمان را در بتن حجیم کاهش می دهد و مقاومت بتن حجیم را بالا می برد.


روان کننده بتن  کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران می تواند یک روان کننده بتن با خاصيت ديرگير بتن و به عنوان روان کننده بتن که در کاهش آب در بتن می باشد عمل کند که موجب روان شدن بتن, کار پذیری بتن و همچنین افزایش مقاومت بتن شود.

 

Superplasticizer and Plasticizer

  • مواد افزودنی بتن
  • بتن ضد سایش
  • کف سازی ضدسایش
  • شات کریت

·         ماستیک پلی یورتان

·         واتراستاپ بتن

·         کیورینگ بتن

·          چسب و خمیر کاشت میلگرد و آرماتور

 

 

نظرسنجی


دریافت کاتالوگ ها و فرم ها