آب بندی کانال بتنی

جستجوی کلمه آب بندی کانال بتنی در سایت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران با کد 8970


 

 

 

آب بندی کانال بتنی

 

با سلام و شادباش ، امروزه روش ها و مواد آب بندی بتن مختلفی در بازار موجود می باشد که جدا از برند انها می توانند دارای پایه های مختلف و به تبع مزایا و معایب خاص خود و توانمندی های منحصر به فرد برای استفاده در محل های مناسب می باشند.

 

بدون شک استفاده موفقیت آمیز از هریک از این مواد نیازمند مشاوره ، شناخت و تحلیل شرایط موجود و مشخصات مواد می باشد. شما می توانید برای اخذ مشاوره ، مضخصات فنی ، روش و میزان استفاده ، دریافت کاتالوگ محصولات آب بندی بتن ، کانال های بتنی ، سازه هیا صنعتی ، مخازن آب و فاضلاب و ... با بخش فنی و پشتیبانی کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران تماس حاصل نماید. 

 

 

 

 

Isonem MD 27

پوشش آب بند انعطاف پذیر

 

Isonem MD 27  یک ترکیب آب بند با انعطاف پذیری متوسط بر پایه سیمان و چسب اکرولیک می باشد. این ترکیب آب بندی پایه سیمانی قابلیت آب بندی بر روی سطوح بتنی ، آجری ، پلاستر ، بلوکی و ... را دارا می باشد. این محصول را می توان بر روی سطوح جدید و قدیمی اعمال نمود و دارای قابلیت ایجاد یک پوشش با انعطاف متوسط و پل بر روی ترک های موجود می باشد. Isonem MD 27 به عتوان پوشش آب بند منعطف مقاومت بسیار خوبی در برابر کلر و آب دریا داشته و از این رو پوششی بسیار مناسب برای مکانهای در معرض این موارد به شمار می آید.

 

 

موارد مصرف  و کاربرد : از این محصول می توان در موارد ذیل استفاده نمود :

·         بازسازی سطوح قدیمی

·         فونداسیون ها و دیوارهای در معرض آب دریا ، زیرزمین ها و نقاط مرطوب

·         در مکانهایی که محافظت در برابر آب نمک مورد نظر می باشد

·         آب بندی مخازن آب و فاضلاب

·         برای محافظت بتن در برابر تاثیر یون کلر و کربناتاسیون

·         ستونها ، فونداسیونها و قطعات بتنی  پیش ساخته مجاور آب دریا

·         مناطق مرطوب و آب بندی سرویس های بهداشتی ، آشپزخانه ، بالکن ، استخر و پشت بام

·         آب بندی زیر زمین به صورت فشار مثبت

·         آب بندی سطوح بتنی ، گچی و آلومینیومی

·         آب بندی و محافظت قطعات بتنی پیش ساخته

·         آب بندی و محافظت سازه های بتنی اسکله ها

 

ویژگیها و مزایا :

Isonem MD 27  پوششی مناسب برای محافظت در برابر کربناتاسیون با قابلیت تحمل فشار 7 بار می باشد. دارای ویژگیهای چسبندگی عالی به سطح زیر کار ، نیمه منعطف ، ترافیک پذیری تردد عابر پیاده ، امکان تنفس بتن ، مقاومت در برابر دی اکسید کربن و یون کلر ، مقاومت در نور خورشید و اشعه UV ، می باشد. این محصول منطبق با محیط زیست بوده و هیچ عوارضی برای سلامتی انسان ندارد.

 

مشخصات فنی :

·         ترکیبات : Isonem MD 27 متشکل از سیمان انتخابی ویژه ، ماسه سیلیس و فیلر خنثی که به صورت پودر تولید شده به همراه یک جزء مایع متشکل از کوپلیمرهای اکرلیکی و افزودنی های ویژه می باشد.

·         دانستیه برای مخلوط تر : 1.8 گرم بر میلی لیتر

·         رنگ : خاکستری و سفید

·         سمیت : غیر سمی

·         اندازه بزرگترین ذره : 0.4 میلیمتر

·         میزان تغیر شکل در هنگام شکست : حداقل 25 % (TS 11758-1)

·         PH برای مخلوط مایع : 10 – 7

·         جذب سطحی اولیه :  کاهش 95 درصدی

·         جذب آب : < 2 %  (TS 7847)

·         مقاومت در برابر قشار آب : 7 بار – ستون آب به ارتفاع 70 متر

·         مقاومت فشاری : 10 نیوتن بر میلیمتر مربع

·         مقاومت خمشی : 4 نیوتن بر میلیمترمربع

·         محدود دما : 20 – تا 80 + درجه سانتیگراد

 

روش مصرف :

آماده سازی سطح : سطح پیش از اجرای Isonem MD 27 کاملا تمیز و البته مرطوب باشد. در صورتی که سطح کار خشک می باشد باید سطح کار بدون جمع شدگی آب مرطوب گردد. مکش زیاد سطح زیر کار باعث کاهش چسبندگی و تراکم لایه می گردد. روغن ، گرو غبار ، زنگ زدگی و کلیه عوامل کاهش دهنده چسبندگی می بایست از روی سطح کار حذف گردد. در صورت مشاهده نقاط ضعیف و یا ناهمواری بر روی سطح کار، باید پیش از اجرا از اعمال یک لایه چسب ISONEM D10  بر روی سطح استفاده نمود و در صورت وجود نقاط تخریب و ترک در سطح زیر کار باید نسبت به ترمیم آن با استفاده از ملات ترمیمی الاستیک ISONEM 03  اقدام نمود. در صورت وجود درز باید پیش از اجرای Isonem MD 27 باید با استفاده از پر کننده منطف ISONEM A4  نسبت به پر سازی و ترمیم آن اقدام نمود. پس از آن مخلوط Isonem MD 27 باید آماده شود.

 

روش اختلاط و اجرای Isonem MD 27 :

نسبت اختلاط :  ترکیب مورد نظر با استفاده از اختلاط 5 لیتر از جزء مایع ( جزء B  ) و 2.5 لیتر آب به یک کیسه 20 کیلوگرمی از جزء پودری ( جزء A ) بدست می آید. مواد مذکور در طرف و بسته بندی به وزن مشخص تولید و عرضه می گردد و در محل پروژه باید در ظرف های تمیز ترکیب گردد. ابتدا 5 لیتر از جزء ماده ریخته و سپس 2.5 لیتر به آن اضافه می گردد. سپس جزء پودری 20 کیلوگرمی موجود در کیسه، در حالی که با استفاده از دستگاه همزن میکس می شود به آرامی به مخلوط اضافه می شود. اختلاط باید به مدت 5 دقیقه تا ایجاد مخلوطی همگن ادامه یابد. باید توجه داشت مخلوط باید به میزانی آده شود که حداکثر در طول یک ساعت اجرا گردد. مخلوط باید با استفاده از برس در سه لایه ی عمود بر هم با فواصل زمانی در حدود 4 ساعت بر روی سطح اعمال گردد.سطح کار باید به مدت 24 ساعت مرطوب نگه داشته شود و پس از آن باید به پوشش ISONEM MD 27 به مدت 24 ساعت فرصت داد تا کاملا حشک شده و سپس از آن بهره برداری نمود. باید از اجرای این پوشش در دماهای بالا و یا در شرایط یخ زدگی جلوگیری نمود. به طور کلی پیشنهاد می گردد ضخامت هر لایه پس از اعمال در حدود یک میلیمتر در نظر گرفته شود.

 

میزان مصرف : یک تا دو کیلوگرم برای هر مترمربع در سه لایه

 

بسته بندی :  20 کیلوگرم پودر جزء A موجود در کیسه + 5 کیلوگرم جزء مایع B موجود در سطل پلاستیکی ، در مجموع 25 کیلوگرم

 

زمان مصرف : 12 ماه پس از تولید و شرایط نگهداری برابر موارد مندرج در بخش انبارداری.

 

انبارداری : در محیط سرپوشیده و به دور از تابش آفتاب و دمای زیاد نگهداری شود. عدم توجه به روش انبارداری صحیح باعث آسیب رسیدن به محصول و یا ظرف آن می گردد .

 

نکات ایمنی : همانند تمامی محصولات شیمیایی دقت شود تا از تماس با چشمها ، دهان ، پوست و مواد غذایی پرهیز گردد ( این دستورالعمل در مورد بخار آن تا زمان خشک شدن نیز جاری می باشد ). در صورت تماس با پوست و چشمها بلافاصله آن را تمیز نماید . اگر به طور اتفاقی بلعیده شد . اقدامات پزشکی انجام شود . در ظرف ها را پس از استفاده ببندید و برای اطلاع از انبار داری ویژه یا انهدام باقیمانده مواد به برشور ایمنی محصول مراجعه نمایید.

تاییدیه کیفیت : تمام محصولاتی که توسط شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران عرضه می گردد مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می باشند.

 

 

 

 

شرکت کلینیک بتن ایران

شرکت کلینیک بتن ایران یکی از بزرگترین شرکت های پیش رو در عرصه تولید و ارائه انواع افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمان  به خصوص فوق روان کننده های پلی کربوکسیلاتی و  انواع ژل میکروسیلیس در کشور می باشد. شرکت کلینیک بتن ایران همواره یکی از شرکت های تاثیر گذار در عرصه تولید جدید ترین محصولات کاربردی  در صنعت بتن به شمار آمده و می آید. شرکت کلینیک بتن ایران که دپارتمان مرکزی آن در کشور  ایران می باشد در استان های  مختلف نمایندگی عرضه محصولات دارد. این شرکت طیف زیادی از محصولات شیمیایی ساختمان را در سبد تولیدی خود منطبق با آخرین استاندارد های جهانی دارد . از همین رو شرکت کلینیک بتن ایران همواره جایگاهی رفیع و شاخص در بزرگترین پروژه های کشور داشته و همواره یکی از گزینه های مطرح در نگاه متخصصین  و  شرکت ها و  پروژه های بزرگ به شمار می آید.

 

شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  ارائه کننده محصولات برند کلینیک بتن ایران در ایران می باشد. شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران با بیش از ده سال حضور در عرصه پروژه های عمرانی و صنعت بتن کشور جایگاهی ممتاز در پروزه های بزرگ ایران اسلامی داشته و دارد. اعتقاد به ارائه محصولاتی با کیفیت و براساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا همواره سرلوحه مدیران و کارشناسان این مجموعه می باشد. از این رو شرکت کلینیک بتن ایران  همواره شرکتی خوشنام در این عرصه در بین متخصصین به شمار می آید.

 

افزودنی ها ی بتن و محصولات شرکت کلینیک بتن ایران به شرح ذیل می باشد :

افزودنی های  بتن  شرکت کلینیک بتن ایران: انواع افزودنی های بتن ، فوق روان کننده های نفتالینی و پلی کربوکسیلاتی بتن ، روان کننده های بتن ، زودگیر کننده های بتن ، دیرگیر کننده های بتن ، منبسط کننده های بتن ، افزودنی های آب بندی کننده بتن ، هوازا یا حباب زا های بتن ، روان کننده های پمپاژ بتن،ژل میکروسیلیس .

انواع ملات ها و گروت های شرکت کلینیک بتن ایران : انواع گروت های پایه سیمانی ، گروت G2 ، گروت اپوکسی ، گروت سه جزئی و دو جزئی ، گروت G3

انواع ملات های ترمیم کننده بتن شرکت  کلینیک بتن ایران : انواع ملات های ترمیم کننده بتن بدون انقباض ، ملات های ترمیم کننده بتن ریز دانه و درشت دانه، رزین تزریق اپوکسی ویژه ترمیم بتن

انواع پوشش های محافتظی و مواد آب بندی و واترپروف شرکت  کلینیک بتن ایران :  انواع مواد آب بند پلیمری ، آنی گیر بتن ، نفوذگر بتن ، پوشش آب بند نانو ، پوشش محافظتی و آب بند اپوکسی بتن ، انواع رزین تزریقی پلی یورتان تک جزئی و دو جزئی، پرایمر قیری.

انواع چسب های بتن و آرماتور شرکت کلینیک بتن ایرانچسب بتن آب بند ، چسب اپوکسی بتن ، چسب اتصال بتن قدیم به جدید، چسب بتن ترمیم بتن ، چسب کاشت آرماتور ، میلگرد و بولت اپوکسی ، چسب کاشت آرماتور و میلگرد دو جزئی و سه جزئی .

انواع درزبند و ماستیک های شرکت کلینیک بتن ایران : انواع ماستیک های پایه قیری سرد اجرا و گرم اجرا ، ماستیک پلی یورتان ، ماستیک مقاوم در برابر مواد نفتی.

انواع واتراستاپ های بتن شرکت کلینیک بتن ایران: انواع واتراستاپ های تخت و حفره دار ، واتراستاپ های PVC و واتراستاپ های منبسط شونده بنتونیتی ، واتراستاپ های دیواری و کف خواب .واتراستاپ بتن با عرض های مختلف و ضخامت های مختلف .

انواع کف پوش های اپوکسی و پلی یورتان شرکت کلینیک بتن ایرانانواع کف پوش های آنتی استاتیک اپوکسی ، کف پوش اپوکسی ، کف پوش پلی یورتان ، پرایمر ، ماستیک اپوکسی

انواع رنگ های نمای شرکت کلینیک بتن ایران: انواع رنگ های ساختمانی و بتن بر پایه اکرلیک و پلی یورتان

انواع کیورینگ و مواد عمل آوری شرکت کلینیک بتن ایران : انواع مواد عمل آوری و کیورینگ بتن

نظرسنجی


دریافت کاتالوگ ها و فرم ها