فروش افزودنیهای بتن در اهواز - کلینیک بتن اهواز

جستجوی کلمه فروش افزودنیهای بتن در اهواز - کلینیک بتن اهواز در سایت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران با کد 23900


 

 

 

 

فروش افزودنیهای بتن در اهواز - کلینیک بتن اهواز

 

با سلام و شادباش ، جهت مشاوره ، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ انواع افزودنی های بتن و نیز آگاهی از کاربرد ، مزایا ، روش و میزان انواع افزودنی های بتن ، روان کننده و فوق روان کننده بتن ، ژل میکروسیلیس ، افزودنی آب بند کننده بتن ، افزودنی منبسط کننده بتن ، افزودنی دیرگیر و زودگیر کننده بتن و ... با بخش فنی و فروش کلینیک فنی و تخصصی بتن اهواز ( 3444322-34457995-34448188 ) تماس حاصل فرمایید.

 

همچنین برای مشاوره ، دریافت نمونه و قیمت فروش افزودنیهای بتن در اهواز ، استان خوزستان و نیز جنوب کشور با بخش فروش و بازرگانی کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ( دفتر جنوب کشور - اهواز ) تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

انواع افزودنی های بتن ، فوق روان کننده و روان کننده های بتن قابل ارائه توسط  کلینیک فنی و تخصصی بتن  ایران

روان کننده های بتن  کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در کلاس های مختلف قابل تولید و عرضه می باشند :


  روان کننده بتن مناسب برای استفاده در پمپ بتن که خاصیت دیرگیر بتن دارد و بصورت مایع عرضه می گردد و خاصیت روان کنندگی بسیار خوبی به بتن می دهدروان کننده بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  باعث تسهیل در عملیات پمپ بتن می گردد. از این روان کننده بتن علاوه بر این که در پمپ بتنمیتوان استفاده کرد کاربرد های دیگری چون در ساخت بتن آماده مخصوصاً برای حمل در فاصله های نسبتاً طولانی دارد. در بتن ریزی در هوای گرم استفاده از این روان کننده بتن توصیه می شود.


بتن پمپ پذیر و تسهیل در کار پمپ بتن : استفاده از این فوق روان کننده بتن قدرت مانور پمپ بتن را افزایش می دهد. همچنین برای پمپ کردن آسان بتن می توان از فوق روان کننده تولیدی شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران استفاده کرد که باعث می شود که استهلاک پمپ بتن پایین بیاید. استفاده از روان کننده بتن در زمان بتن ریزی های حجیم که می بایست یکپارچه اجرا شوند مناسب می باشد.فوق روان کننده بتن  عرضه شده توسط کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  ، بر پایه نفتالین سولفونات است . این فوق روان کننده بتن  بصورت مایع عرضه می گردد.کاربرد فوق روان کننده بتن قابل ارائه توسط کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  : از این فوق روان کننده بتن در زمان بتن ریزی در هوای  سرد و برای بتن یا ملات ترمیمی استفاده می شود. همچنین این فوق روان کننده بتن به عنوان یک فوق روان کننده زودگیر و کاهش دهنده آب در بتن برای کسب روانی و مقاومت بالا مخصوصا مقاومت های اولیه بالا استفاده می شود. سوپر روان کننده یا فوق روان کننده بتن که بر پایه تکنولوژی تولید پلیمرها تولید می شوداین نوع فوق روان کننده بتن به عنوان کاهش دهنده آب بتن برای کسب روانی و مقاومت بالا استفاده می در ساخت بتن های پیش تنیده و پس تنیده در ساخت بتن حجیم بتن ریزی در هوای گرم کاربرد دارد.سوپر روان کننده بتن یا فوق روان کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات:  این سوپر روان کننده یا فوق روان کننده بر پایه پلی کربوکسیلات روان کننده بتن مایع بر پایه پلی کربوکسیلات اصلاح شده می باشد که برای ساخت بتن های ویژه طراحی شده است. برای ساخت بتن خود تراز و خود متراکم و بتن هایی که الزامات آیین نامه ای آن به حداقل رساندن نسبت آب به سیمان را در حد نهایت درخواست نموده سوپر روان کننده بتن یا فوق روان کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات فابیر در ساخت بتن حجیم موجب روانی بالا می شود.هم چنین با استفاده از این روان کننده بتن پمپ پذیری بالارفته و باعث می شود که استهلاک پمپ بتن پایین بیاید. این سوپر یا فوق روان کننده بتن نسبت آب به سیمان را در بتن حجیم کاهش می دهد و مقاومت بتن حجیم را بالا می برد.


روان کننده بتن  کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران می تواند یک روان کننده بتن با خاصيت ديرگير بتن و به عنوان روان کننده بتن که در کاهش آب در بتن می باشد عمل کند که موجب روان شدن بتن, کار پذیری بتن و همچنین افزایش مقاومت بتن شود.

 

Superplasticizer and Plasticizer

  • مواد افزودنی بتن
  • بتن ضد سایش
  • کف سازی ضدسایش
  • شات کریت

·         ماستیک پلی یورتان

·         واتراستاپ بتن

·         کیورینگ بتن

·          چسب و خمیر کاشت میلگرد و آرماتور

 

 

 

 

فوق روان کننده بتن دیرگیر

 

540  بر پایه پلیمرهای مصنوعی برای تولید بتن های توانمند فرموله شده است.  یک بتن توانمند ،  بتن روانی می باشد با اسلامپ حداقل 200 میلیمتر که به راحتی جاری می شود و در عین حال فاقد جمع شدگی است و نسبت به سیمان آن معادل بتن بدون افزودنی با اسلامپ 25 میلیمتر  می باشد. Dezocrete N-540 فاقد کلراید می باشد .

 

امتیازات :

Dezocrete N-540  به طور قابل ملاحظه ای خواص بتن تازه و سخت شده را بهبود می بخشد.

 

مصارف اولیه :

-         .بتن حاوی میکروسیلیس

-          بتن حجیم

-          بتن آماده

-          حمل های طولانی

-          بتن پمپ پذیر

-          بتن ریزی در هوای گرم

 

جهت کسب:

-          کاهش ترکهای حرارتی

-          کارآیی زیاد در مدت زمان بیشتر

-          کاهش فشار پمپ

-          تاخیر در گیرش با کارآیی طولانی تر

-          مقاومت های بلند مدت بیشتر

 

-          کاهش نفوذپذری

-          بهبود دوام

 

سازگاری :

Dezocrete N-540  با تمام سیمان ها و افزودنی های حباب زا استاندارد سازگاری دارد . چنانچه سازه در معرض چرخه های یخ و ذوب قرار می گیرد استفاده از  Dezocrete N-540  به همراه Dezoair 220  توصیه می شود. 

 

بسته بندی :

Dezocrete N-540   در گالن های 25 کیلوگرمی  ،  بشکه های 220 کیلوگرمی و بشکه پالتهای 110 کیلوگرمی عرضه می گردد.

 

میزان مصرف:

 

مقادیر مصرف مطلوب Dezocrete N-540  با آزمایشات کارگاهی مشخص می شود . به عنوان راهنمایی مقادیر مصرف زیر به عنوان نقطه شروع کار پیشنهاد می گردد :

در بتن های معمولی مقادیر بین  0.8    تا  1.5 درصد وزن سیمان و در بتن های حاوی میکروسیلیس با کارآیی زیاد مقادیر 1.5 تا 2 در صد وزن سیمان و بر حسب نیاز طرح ممکن است مقادیر بیشتری از Dezocrete N-540   با تاثیر کندگیری بر بتن مصرف گردد.

 

توزیع نمودن :

Dezocrete N-540  یک افزودنی مایع قابل مصرف است که به همراه آب اختلاط اضافه می گردد.تاثیر روان کنندگی و یا خاصیت کاهندگی آب آن زمانی بیشتر است که پس از مصرف 50 تا 70 درصد آب مورد نیاز به مخلوط بتن اضافه گردد. اختلاط Dezocrete N-540   با سیمان و مصالح خشک توصیه نمی شود .

 

ویژگیها :

رنگ : مایع قهوه ای

وزن مخصوص : 1.19 تا 1.21  گرم در سانتیمتر مکعب در 25 درجه سانتیگراد

مقدار کلر : فاقد کلر

درجه انجماد : صفر درجه سانتیگراد

درجه اشتعال : غیر آتش زا

 

 

کارآیی :

Dezocrete N-540   بتن توانمند را در 20+ درجه سانتیگراد کارپذیر نگه می دارد.کاهش کارآیی به عواملی چون دما ، نوع سیمان ، طبیعت سنگدانه ها ، روش انتقال و روانی اولیه بستگی دارد .

تاکید می گردد که بتن به خصوص در هوای گرم و خشک به درستی عمل آوری شود .

 

انبارداری :

Dezocrete N-540   بایستی در دمای بالاتر از 5+ سانتیگراد نگهداری شود . در صورت یخ زدن آن را به آرامی گرم نموده و هم بزنید تا به حالت اولیه باز گردد . این محصول را در مکان سرپوشیده و به دور از تابش آفتاب و گرما نگهداری نماید. عدم رعایت روش انبار داری مناسب باعث آسیب دیدن محصول و یا ظرف آن می گردد.

 

نکات ایمنی :

Dezocrete N-540   حاوی مواد خطر ناک و آتش زا  نیست و در صورت پاشیده شدن بلافاصله موضع را با آب سرد بشویید و جهت کسب اطلاعات بیشتر بروشور ایمنی محصول را مطالعه فرمائید.

 

تاییدیه فنی :

تمام محصولاتی که توسط شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن  ایران عرضه می گردد مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می باشد.

 

نظرسنجی


دریافت کاتالوگ ها و فرم ها