ترمیم ساختمان ها

جستجوی کلمه ترمیم ساختمان ها در سایت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران با کد 3241


 

 

 

ترمیم ساختمان ها

 

با سلام و شادباش ، روش های شناخته شده و استاندارد زیادی برای ترمیم سازه های بتنی و ساختمان ها وجود دارد که به کارگیری هر یک نیاز مند شناخت تخصصی ، کارشناسی و لحاظ شرایط محیطی ، بهره برداری و سازه ای می باشد. برخی از نکات موثر در انتخاب روش ترمیم و نیز روش های متداول ترمیم ساختمان های به شرح ذیل می باشد.

برای مشاوره در زمینه ترمیم ساختمان ها ، مزیت و محدودیت ها هر یک از روش ها ، کارشناسی و نیز درخواست بازدید و برآورد هزینه ترمیم ساختمان ها با بخش فنی و پشتیبانی کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ( 44618462-44618379 -09120916271 ) تماس حاصل نماید.

 

 

 

لازم به ذکر است که تعمیرات سازه های بتنی به خصوص در سازه های بتنی صنعتی  دارای روش های مختلفی می باشد که هر یک دارای مزایا و محدودیت هایی می باشند که بسته به شرایط پروزه قابل استفاده می باشند. از جمله موارد موثر در انتخاب روش تعمیرات می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

·         دمای محیطی

·         ابعاد بخش تخریب شده از نظر سطح و عمق

·         سازه ای یا غیرسازه ای بودن آسیب

·         هزینه ها

·         دمای محیطی در زمان اجرا

·         مقاومت بستر بتن

·         شرایط محل از نظر تردد و ضربه

·         ضریب انبساط حرارتی بستر

·         مدت زمان مجازه برای تعمیرات

·         شرایط بهره برداری از نظر مقاومت مورد نیاز مکانیکی و شیمیایی و اسیدی

·         دوام مورد نیاز از سوی کارفرما

·         وجود و در اختیار داشتن مواد ، نیروی متخصص و تجهیزات

·         وجود رطوبت و یا عدم وجود در زمان اجرا

برخی از روش های تعمیراتی که می تواند در این سازه ها بسته به شرایط مندرج در بالا  پس از مطالعه ، آزمایش و کارشناسی مورد استفاده به شرح ذیل می باشد :

·         تزریق رزین اپوکسی در ترک ها

·         استفاده از بتن های پلیمری

·         تزریق رزین پلی یورتان در ترک ها خیس

·         استفاده از ملات و چسب لاتکس

·         استفاده از ملات و چسب اپوکسی اتصال دهنده

·         اجرای شاتکریت

·         اجرای بتن پیش آکنده

·         استفاده از پوشش های اپوکسی

·         استفاده از پوشش های پلیمری- سیمانی

·         اجرای پوشش های کریستال شونده

·         اجرای پوشش های سیلوکسان

·         دوخت سازه به وسیله آرماتور و تزریق دوغاب یا رزین

·         استفاده از ملات های اپوکسی

·         ....

لازم به ذکر است هر یک از این سیستم ها برای شرایطی که هزینه آن به علت مدودیت ها دارای توجیح باشد می تواند به کارگرفته شود. به طور مثال در محل هایی که روطبت وجود دارد نمی توان از مواد اپوکسی استفاده کرد. یا زمانی که محدودیت زمانی داریم نمی توان از ملات سیمانی استفاده نمود. یا در ترک ها عم عرض و عمیق صرفا می توان از تزریق رزین اپوکسی بهره جست. یا در سازه هایی که تخریب سازه ای است نمی توان از ملات به تنهایی استفاده نمود و می بایست از لایه های پیوند دهنده با اتسال باربر بهره جست.

 

 

 

 

 

شرکت کلینیک بتن ایران

شرکت کلینیک بتن ایران یکی از بزرگترین شرکت های پیش رو در عرصه تولید و ارائه انواع افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمان  به خصوص فوق روان کننده های پلی کربوکسیلاتی و  انواع ژل میکروسیلیس در کشور می باشد. شرکت کلینیک بتن ایران همواره یکی از شرکت های تاثیر گذار در عرصه تولید جدید ترین محصولات کاربردی  در صنعت بتن به شمار آمده و می آید. شرکت کلینیک بتن ایران که دپارتمان مرکزی آن در کشور  ایران می باشد در استان های  مختلف نمایندگی عرضه محصولات دارد. این شرکت طیف زیادی از محصولات شیمیایی ساختمان را در سبد تولیدی خود منطبق با آخرین استاندارد های جهانی دارد . از همین رو شرکت کلینیک بتن ایران همواره جایگاهی رفیع و شاخص در بزرگترین پروژه های کشور داشته و همواره یکی از گزینه های مطرح در نگاه متخصصین  و  شرکت ها و  پروژه های بزرگ به شمار می آید.

 

شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  ارائه کننده محصولات برند کلینیک بتن ایران در ایران می باشد. شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران با بیش از ده سال حضور در عرصه پروژه های عمرانی و صنعت بتن کشور جایگاهی ممتاز در پروزه های بزرگ ایران اسلامی داشته و دارد. اعتقاد به ارائه محصولاتی با کیفیت و براساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا همواره سرلوحه مدیران و کارشناسان این مجموعه می باشد. از این رو شرکت کلینیک بتن ایران  همواره شرکتی خوشنام در این عرصه در بین متخصصین به شمار می آید.

 

افزودنی ها ی بتن و محصولات شرکت کلینیک بتن ایران به شرح ذیل می باشد :

افزودنی های  بتن  شرکت کلینیک بتن ایران: انواع افزودنی های بتن ، فوق روان کننده های نفتالینی و پلی کربوکسیلاتی بتن ، روان کننده های بتن ، زودگیر کننده های بتن ، دیرگیر کننده های بتن ، منبسط کننده های بتن ، افزودنی های آب بندی کننده بتن ، هوازا یا حباب زا های بتن ، روان کننده های پمپاژ بتن،ژل میکروسیلیس .

انواع ملات ها و گروت های شرکت کلینیک بتن ایران : انواع گروت های پایه سیمانی ، گروت G2 ، گروت اپوکسی ، گروت سه جزئی و دو جزئی ، گروت G3

انواع ملات های ترمیم کننده بتن شرکت  کلینیک بتن ایران : انواع ملات های ترمیم کننده بتن بدون انقباض ، ملات های ترمیم کننده بتن ریز دانه و درشت دانه، رزین تزریق اپوکسی ویژه ترمیم بتن

انواع پوشش های محافتظی و مواد آب بندی و واترپروف شرکت  کلینیک بتن ایران :  انواع مواد آب بند پلیمری ، آنی گیر بتن ، نفوذگر بتن ، پوشش آب بند نانو ، پوشش محافظتی و آب بند اپوکسی بتن ، انواع رزین تزریقی پلی یورتان تک جزئی و دو جزئی، پرایمر قیری.

انواع چسب های بتن و آرماتور شرکت کلینیک بتن ایرانچسب بتن آب بند ، چسب اپوکسی بتن ، چسب اتصال بتن قدیم به جدید، چسب بتن ترمیم بتن ، چسب کاشت آرماتور ، میلگرد و بولت اپوکسی ، چسب کاشت آرماتور و میلگرد دو جزئی و سه جزئی .

انواع درزبند و ماستیک های شرکت کلینیک بتن ایران : انواع ماستیک های پایه قیری سرد اجرا و گرم اجرا ، ماستیک پلی یورتان ، ماستیک مقاوم در برابر مواد نفتی.

انواع واتراستاپ های بتن شرکت کلینیک بتن ایران: انواع واتراستاپ های تخت و حفره دار ، واتراستاپ های PVC و واتراستاپ های منبسط شونده بنتونیتی ، واتراستاپ های دیواری و کف خواب .واتراستاپ بتن با عرض های مختلف و ضخامت های مختلف .

انواع کف پوش های اپوکسی و پلی یورتان شرکت کلینیک بتن ایرانانواع کف پوش های آنتی استاتیک اپوکسی ، کف پوش اپوکسی ، کف پوش پلی یورتان ، پرایمر ، ماستیک اپوکسی

انواع رنگ های نمای شرکت کلینیک بتن ایران: انواع رنگ های ساختمانی و بتن بر پایه اکرلیک و پلی یورتان

انواع کیورینگ و مواد عمل آوری شرکت کلینیک بتن ایران : انواع مواد عمل آوری و کیورینگ بتن

 

نظرسنجی


دریافت کاتالوگ ها و فرم ها