رنگ عایق صوت وِیژه ساختمان های مسکونی و صنعتیISONEM ANTI SOUND PAINT

رنگ عایق صوتی با خواص منحصر به فرد ویژه عایق بندی ایزولاسیون صوتی در ساختمان


 

 

رنگ عایق صوتی با خواص منحصر به فرد ویژه عایق بندی ایزولاسیون صوتی در ساختمان 

 

Isonem Anti Sound Paint

رنگ عایق صوتی

 

Isonem Anti Sound Paint یک رنگ عایق صوتی می باشد که برای  کاهش و جلوگیری از صدا ، براساس بهترین راهکارهای ممکن  جذب و ایزولاسیون طراحی شده است . بر اساس اندازه گیری و آنالیز انجام شده مطابق با استاندارد TS 140-4 در آزمایشگاه های معتبر ، نشان داده شده که اجرای این رنگ به ضخامت 1 میلیمتر می تواند باعث جذب و کاهش سطح صدا از 2.51 دسی بل به 1000 هرتز و اجرای آن به ضخامت 2 میلیمتر باعث جذب و کاهش سطح صدا از 4.85 دسی بل به 1000 هرتز ، در فرکانس 1.3 اکتاو می شود.

 

این رنگ بر پایه آب بوده و قابلیت ارائه در رنگ های مختلف را دارد. Isonem Anti Sound Paint علاوه بر خواص عایق صوتی باعث افزایش مقاومت سازه در برابر آتش نیز می گردد. این رنگ برای کاهش سطح صدا در کلیه مکان های دارای مشکل صوتی قابلیت استفاده دارد.

رنگ باید در سمت صدا اجرا گردد تا دارای بازدهی مناسب باشد. لازم به ذکر است در جاهایی که رنگ در جهت مخالف و بیرون اجرا گردیده است رضایت مندی به طور کامل نبوده است.

 

موارد مصرف  و کاربرد : از این محصول می توان در موارد ذیل استفاده نمود :

·         آپارتمان و ساختمان های مسکونی

·         موتورخانه ، اتاق های ماشین آلات و تجهیزات

·         سینما و آمفی تاترها

·         بیمارستان  و هتل ها

·         کودکستان ها ، مدارس و آموزشگاه ها

·         ادارات و کارخانجات صنعتی

·         ساختمان های نظامی و سالن ها تیراندازی

 

روش اجرا و مقدار مصرف :  Isonem Anti Sound Paint به راحتی با استفاده از برس ، رولر و یا ایرلس قابل اجرا می باشد.

قبل از اجرا،  باید رنگ را با کمتر از 10 درصد آب تمیز مخلوط کرده و از آن به عنوان پرایمر در زیر کار استفاده کنید. پس از 4 ساعت نسبت به اجرای رنگ با ضخامت 1 میلیمتر اقدام  نماید و همچنین در صورت نیاز پس از گذشت چهار ساعت لایه دوم را با ضخامت 1 میلیمتر و جمعا دو میلیمتر اجرا نماید.

 

رنگ : .برابر سفارش مشتری

 

بسته بندی :  این محصول در سطل های پلاستیکی 18 لیتری ارائه می گردد.

 

انبارداری : در محیط سرپوشیده و به دور از تابش آفتاب و دمای زیاد نگهداری شود. عدم توجه به روش انبارداری صحیح باعث آسیب رسیدن به محصول و یا ظرف آن می گردد .

 

نکات ایمنی : همانند تمامی محصولات شیمیایی دقت شود تا از تماس با چشمها ، دهان ، پوست و مواد غذایی پرهیز گردد ( این دستورالعمل در مورد بخار آن تا زمان خشک شدن نیز جاری می باشد ). در صورت تماس با پوست و چشمها بلافاصله آن را تمیز نماید . اگر به طور اتفاقی بلعیده شد . اقدامات پزشکی انجام شود . در ظرف ها را پس از استفاده ببندید و برای اطلاع از انبار داری ویژه یا انهدام باقیمانده مواد به برشور ایمنی محصول مراجعه نمایید.

 

تاییدیه کیفیت : تمام محصولاتی که توسط شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن عرضه می گردد مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می باشند.

 

 

 

ISONEM ANTI SOUND PAINT, the acoustic paint which is used to stop and reduce sounds, is designed to absorb and isolate the sound in the best

possible way. According to the measurement and analysis carried out in conformity with the TS 140-4 Standard; It has been certified in Türkkak
approved accrediting laboratories, that the applied paint reduces and absorbs the sound level 2.51 dB as regards to 1000Hz, when applied as a 1
mm thick layer and it reduces and absorbs the sound level 4.85 dB as regards to 1000Hz, when applied as a 2mm thick layer, in the 1/3 octave
frequency band.
The paint is water based. It can be manufactured in any color specified. In addition to its sound isolation properties, it is resistant to fires with its
delayed flammability and non-flammability properties. It is suitable for using to reduce sound levels in any venue with sound level problems.
PLACES OF USE:
• Apartments,
• Engine and Machine Rooms,
• Disco and entertainment venues,
• Cinemas and theatres,
• Hospitals and hotels,
• Schools, Kindergartens,
• Vehicles and Yachts,
• Military facilities, Shooting galleries,
• It is used as interior and exterior side sound isolation paint in venues where sound isolation and noise is not welcome.
APPLICATION METHOD:
It is easily applied using a roll, brush or airbrush.
Prior to the application, it is watered down %10 and applied as undercoating. Afterwards it is applied in 4 hour intervals as 1 mm or 2 mm layers
2 per m .
COLOR: Desired colors
PACKING: 18 lt PE bucket

 

شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه راه اندازی گردیده است .

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت بتن در سطح کشور می باشد که توانسته با ارائه خدمات متنوع و تخصصی گامی  نو و البته کارآمد در عرصه صنعت بتن کشور بردارد. این امر باعث گردیده تا کارشناسان و مهندسی فعال در عرصه بتن کشور با در اختیار داشتن تیم کارآمد در کنار خود راه سخت اجرای پروژه عمرانی را با اطمینانی بیشتر و با کیفیت تر بردارند.

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران، با به کارگیری تیم های کارشناسی ، اجرایی ، تخصصی ، بازرگانی و آموزشی از میان فعالان و متخصصین بتن برجسته کشور  همواره سعی دارد تا با اولویت قراردهی کیفیت و تخصص باعث ارتقاء سطح کیفی ، مهندسی و اجرایی پروژه ها و با رفتن سطح عملی دست اندرکاران گردد.

در این راستا ، شرکت کلینیک فنی  بتن ایران فعالیت خود را در سه شاخه فنی و مهندسی ، آموزش و بازرگانی  هدف دهی و پیگیری نموده و می نماید.  

بخش مهندسی و اجرایی کیلینیک فنی و تخصصی بتن : بر هیچ کس پوشیده نیست که افزایش کیفیت و دوام پروژه ها عمرانی و سازه های بتنی در حین ساخت و بهره برداری  مستلزم سوق به سمت ارائه خدمات تخصصی و هدفمند می باشد. این امر به خصوص در پروزه تخصصی و حساس تر مانند تعمیرات و بازسازی سازه های بتنی که بازدهی و نتیجه گیری از آن ها صفر یا صدی می باشد ، رنگ و بوی جدی تری به خود می گیرد. از این رو مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران با در اختیار گیری تجهیزات تخصصی ، تیم مهندسی و کارشناسی و نیروهای اجرایی کارآزموده و آموزش دیده خدماتی به روز و تخصصی را به دست اندرکاران و کارفرمایان پروژه های عمرانی در سطح کشور و منطقه ارائه نماید.

 سرفصل های خدمات مهندسی و کارشناسی بتن قابل ارائه توسط مجموعه :

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای ترمیم و بازسازی سازه های بتنی

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای مقاوم سازی انواع سازه های بتنی

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای آب بندی و محافظت سازه های بتنی ماننده تصفیه خانه ها ، سازه های صنعتی ، کولینگ تاورها ، کلاریفایرها ، ایستگاه های پمپاژ ، استخرها ، مخازن آب و فاضلاب ، سد ها ، کانالها و ...

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای انواع  تست و آزمایش های غیرمخرب سازه های بتنی

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای انواع کف پوش های صنعتی از جمله کف پوش های پایه سیمانی ، اپوکسی و پلی یورتان

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره و کارشناسی بتن

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای کرگیری و کاشت آرماتور و بولت در سازه های بتنی

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای ورق های ژئوممبرین

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای پوشش ضد حریق

شرکت کلینیک فنی  بتن ایران | مشاوره ، مهندسی و اجرای پوشش های ضد اسید

بخش آموزش شرکت کلینیک فنی  بتن ایران :

این بخش در راستای اهمیت و نیاز دانش عملی و عملیاتی مهندسین و دست اندرکاران پروژه عمرانی به ویژه پروژه های بتنی راه اندازی گردیده است. شرکت کلینیک فنی  بتن ایران در این راستا با تعریف سرفصل و دوره های تخصصی و کاربردی بتن و نیز به کارگیری مدرسین و متخصصین سرشناس ، کارآزموده و با تجربه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی بتن  به صورت عمومی و اختصاص نموده است.

 

 بخش بازرگانی شرکت کلینیک فنی  بتن ایران :

امروزه با گسترش روزافزودن استفاده از انواع افزودنی و محصولات کمکی و جانبی بتن در پروزه های عمرانی شرکت های مختلفی در قالب ارائه کنندگان محصولات مذکور شکل گرفته و به خدمات در سطح کشور اقدام می نمایند. اما آنچه همواره در این زمینه به عنوان مشکلی بزرگ قابل تامل بوده است ارائه خدمات به صورت عام و فارغ از تخصص لازم  و خدمات پس از فروش بوده است. که این موضوع باعث تحمیل هزینه های گزاف و تاثیرات منفی در پروژه ها گردیده است. از این رو این مجموعه سعی نموده تا با ارائه خدمات توامان کارشناسی در کنار خدمات بازرگانی نسبت به حل این نقیصه اقدام نماید.

 

 

نظرسنجی


دریافت کاتالوگ ها و فرم ها